Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A KalóriaBázis oldal segítségé...

A KalóriaBázis oldal segítségével ki mennyit fogyott, és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha beregisztráltál láthatod, hogy az oldal heti fél-1 kg-ra van beprogramozva, annál többet nem javasol. Ez egészséges, de lassú. Akármit ehetsz viszont nem mindegy hogy mennyit. Egy hónap alatt max. négy kilót fogyhatsz vele.
2013. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én egy hónap alatt 3,5 kilót fogytam. Mindent betápláltam és gyorsabban haladtam, mint a kitűzött cél, a kalóriaszámlálás rengeteget segít. Júniusig figyelem ezt, remélem, továbbra is segít - eközben megpróbálom életmódként "magamba rögzíteni".

Szerintem jó dolog, nekem beválik! (kb. 8-10 kilót tervezek 5 hónap alatt)

2013. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..utolsó válaszoló gratula és sok sikert hozzá!
2013. márc. 17. 12:35
 4/4 anonim válasza:
nekem nem sikerül tartanom A napi 1200 kaloriát mindig tul lépem.és nem is fogytam még 30 éves vagyok L.71 kg és csak ilyen 30 dekák mennek le fel két hete csinálom.zumbázom 40 percet egy héten 3 szor.
2013. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!