Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most szórakozik velem? Kaloria...

Most szórakozik velem? Kaloriabazis.hu

Figyelt kérdés

kiertekeltem a mai napom es ezt irta.


Ma sajnos 1199.11 kaloriaval tobbet vittel be mint amit elegettel.


Ez nagyon szép eredmény,de tanacsolnam hogy egyel tobbet a Napi keretedbe boven belefér.


Ebben az utemben heti 1.09 havi szinten 4.67 kg hizadt lehet elerni?


Most mi van? XD Testmozgasnak nem irtam be semmit kb annyi volt hogy eljottem meloba meg mindjart hazamegyek :D hogy kell ezt csinálni hogy az egyik sorban ne lehordjon a masok bekezdesben meg dicsérjen??


2013. márc. 12. 19:30
 1/4 Anonimus0820 válasza:

Nem lehet hogy arcot váltottál?(fekete jobb oldali arca gondolok ott a kiértékelésnél.)

Arra kattintva ír ki ilyeneket.

Ott is van hogy a jobb oldali arc kipróbálása csak saját felelőségre.

2013. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mit tom én...telefonrol nyomom...lehet mikor huztam a.kepernyot kattintqsnak is erzekelte...mi értelme van ennek?? vissza tudom csinalni?
2013. márc. 12. 19:46
 3/4 A kérdező kommentje:
megneztem a bal.oldali arcnal volt a zold.pont es ugy irta.li ezz...atvaltottam a jobb arcra es ott valami kattintasokrol suketelt...
2013. márc. 12. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Húst és zöldségeket eszel, és így halálosan tök mindegy egy webszájt kalkulátora mit ír ki.. ez csak szórakozás, iránymutatás. Elképzelés, hogy milyen lenne ha..

Ha ismernénk pontosan az anyagcserédet, emésztésedet, az ételeid hatását rá.


Valójában csak kb. lehet sejteni az anyagcserédet, dolgozni kell rajta, hogy az emésztésed jó legyen, és tudjuk hogy mik azok a kaják amik nagyon negatívan hatnak. Tehát lehet szívni kalóriákkal, vagy lehet enni normális ételeket, illetve lehet vegyíteni a kettőt.

2013. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!