Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
171 cm magas vagyok és 58 kg. legalább 2-3 kilót le szeretnék adni. Május elejéig... Sportolok. Étrendre lennék kíváncsi. Elég fontos lenne! A válaszokat előre is köszönöm!

2013. márc. 7. 15:32
 1/2 anonim válasza:

lány vagy fiú?mennyire rendszeresen és mit sportolsz?inkább cardio-edzés, vagy erősítő?biztos vagy benne, hogy elég?

az étrend nagyon függ a sporttól.

de általánosságban a legjobb diéta szerintem a felező diéta, ami elsőre nem tűnik hatásosnak, de ha belegondolsz, mindennek a FELÉT kell megenned, tehát a napi kalóriabeviteled a fele lesz annak, amit azelőtt ettél volna. tehát bármit ehetsz, amit megkívánsz, csak először nézz rá (egy szendvicsnél az könnyebb, mert azt hipphopp el lehet felezni)

de például chipsnél meg édességeknél nehezebb.azoknál egyszerűen gondold végig, hogy tulajdonképpen miért is akarod megenni, vagy ha ennél belőle, akkor mennyit ennél, és próbáld meg elfelezni azt a mennyiséget.

vagy ha ez nem tetszik, akkor egész egyszerűen csak kezdj el marha egészségesen enni.én például most ezt csinálom.

reggeli legyen mindig nagyon tartalmas!ajánlani tudom a zabkását (nézz utána, ha nem tudod,mi az), mert nagyon telít, és aki szereti, annak még finom is, bár én utálom, úgyhogy nálam csak ritkán jön szóba.

reggeli még..2 abonett jól megrakva:pl. saláta, saláta, saláta és még több saláta, valami felvágott, pici sajt, és én nem szoktam margarint tenni rá,mert nem hiányzik, de ha neked igen, akkor szerintem azt is tehetsz rá.+gyümölcs akármilyen mennyiségben, azt mondják, hogy reggelire jó gyümölcsöt enni.

reggeli és ebéd közötti szünetben ha megéhezem, mindig gyümölcsöt eszem, vagy ha nagyon édességszerető, vagy kívánós vagy, akkor ilyenkor kell olyanokat enni, mert az jobban ledolgozódik nap végéig, mintha estefelé ennéd..

ebédre akármi.a tésztát kerüld, szerintem a legegészségesebb valamilyen grillezett hús, amin kevés zsír van, nagy adag salival vagy párolt zöldséggel vagy barna rizzsel.

uzsonnára megint csak gyümölcs,

a vacsora pedig szintén nagyon sok minden lehet, de ilyenkor kell sok zöldséget enni.nekem például olyan szokott lenni, mint amit az abonettes reggelihez szoktam írni, vagy párolt zöldségek leöntve valami finom öntettel, de anyukámnak például nagyon jól bevált a 2 abonett-1 kefír módszer, ami nekem nagyon kevés, de hatásos:)

ja, és csak így utólag leírom, hogy ez a testsúly a magasságodhoz egyáltalán nem sok..

remélem tudtam segíteni!

2013. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon jónak tűnik! Karatézok hétfő, és a hétvége kivételével minden nap. Kb. 6 órát. +hétvégén futok, bár azt ritkábban, mert nem bírja a térdem (steril csontgyulladás). Lány vagyok. 14 éves. Izmos testalkat (szertornáztam 5 évig, társas táncoltam 4 évig, karatézok 9 éve)...
2013. márc. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!