Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok ki mozdulni mivel...

Carmen0403 kérdése:

Nem tudok ki mozdulni mivel van 2 kicsim es a parom szinte sosincs othon, hogy fogyjak le az jo ha nem eszek 1honapig csak reggelizem? Es hogy ne gondoljak az etelre?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 22:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem jó ha csak 1 hónapig reggelizni akarsz.Fogyni nem fogsz max vizet veszteni és utána olyan éhségroham fog rádjönni hogy egyszerre felfalod a hűtőt.Egyél napi ötször kisebb adagot,sok zöldséget,gyümölcsöt.Ha alszanak a picurik meg tornázz valamit keress videót a youtub-on.
2013. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nos koszonom a tippet remelem be vallik eleg napi 30perc torna gyakorlat?Mert a tobbit elfoglalja a hazi munka!!
2013. márc. 6. 23:01
 3/11 anonim válasza:
Szerintem elég lesz.Hidd el nekem sincs többre időm se kedvem pedig csak egy 17 hónaposom van:)
2013. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ok koszonom :) orulok a valaszoknak!!
2013. márc. 6. 23:15
 5/11 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hülyeség lenne az evést megvonnod. A minőségén kellene változtatni és mozogj. Otthon is tudsz tornázni és így, hogy otthon vagy, van időd minőségi ételeket is készíteni.
2013. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok hús, zöldség, desszertnek gyümölcs, sós nassnak magvak, amikor tudsz mozogj valamit és nem lesz baj. Napi 5 étkezés, 2-3 liter víz.

A szénhidrátra nagyon figyelj oda! Estére lehetőleg hanyagold, max. zöldség formájában megengedett!

2013. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs itthon a férjem, én sajnos nem is tudok tornázzni, mert a gyermekem rettenetesen rossz alvó. Gondold el éjszaka és többször ébred, akár 15 alkalommal is, napközben ha alszik 2 órát, akkor is sírdogál, meg-meg ébred. Na meg ugye főzzek meg, mossak ki, tegyem rendbe a házat. Nekem ezek mellett nincs energiám tornázni. De nem vonom meg magamtól az ételt.

Reggelire teljes kiőrlésű szénhidrátot eszem, ebédre sült/grillezett sovány húst zöldségekkel, vacsorára pedig egy salátát. A főétkezések között bekapok egy kis magot vagy gyümölcsöt.

Ha csak reggeliznél nem bírnád a kicsiket gondozni, nem bírnád csinálni a házimunkát. Kikészítenéd magad és akkor mi lesz? Egyedül hagynád a kisgyermekeidet?

2013. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 poiu ***** válasza:

Hogy ne gondolj az ételre? Úgy, hogy egyél, de olyasmit, ami nem eteti magát. Tehát semmi cukor, minimális gyors szénhidrát, sok zöldség, hús.

Napi 30 perc valóban intenzív mozgás nem csak elég, hanem kicsit sok is. A házimunka alacsony intenzitású mozgásnak számít, kifejezetten egészséges és segíti a fogyást (mert növeli az inzulin érzékenységet).

2013. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
haat nagyon koszonom a sok tanacsot ami a kis piciket illeti ok sem nagyon jo alvok ezert ma sikeresen ki talaltam azt hogy be teszek nekik egy gumi macis zenet ami nagyon be jon nekik es tornaztam vagy egy fel orat ... :)
2013. márc. 7. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!