Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3x1 óra sport kampányt komolya...

3x1 óra sport kampányt komolyan gondolják a "fejesek"?

Figyelt kérdés

Kérdés: ki vezeti ezt? Ennyire inkompetens? A sportok versengésről szólnak, általában túlterhelik az ízületeket és ezzel kapcsolatos betegségeket okoznak, illetve van olyan plakát, hogy legjobb fogyókúra.. amikor elvileg egyetemi végzettséggel rendelkező ember tudja, hogy a zsíros test nem mozgás (vagy annak hiánya) kérdése.

Ki írja ki ezeket a marhaságokat a plakátokon?


2012. okt. 2. 10:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked a sport a versengésről szól, de nekem a szórakozásról.

Legyen szó akár lovaglásról, kajakozásról, teniszezésről vagy biciklizésről.

2012. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

A mozgás hasznos dolog. A kampányban nincs kikötve, hogy mit kell csinálni. A nulla mozgásnál igenis jobb a heti 3x1 óra. Nem kell versengésről szólnia, ha lemegyek bicajozni egyet, úszom egy jót, vagy körbefutom a Margitszigetet.

Persze, az étrend is számít, de soha nem csak az egyik vagy másik.

2012. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Akkor minek a hiánya a zsíros test? Mert én amióta rendszeresen sportolok, azóta fogytam 16 kg-ot, sokkal feszesebb lettem, tónusosabb, izmosabb és nem mellesleg fittebb, sokkal jobban bírok dolgokat, nem fulladok ki olyan hamar.Ja étkezni ugyan úgy étkezem, mint eddig, az nem változott, csak a súlyom.
2012. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Elég szomorú, ha te nem hallottál még arról, hogy milyen betegségeket lehet (kellene...) megelőzni a heti 3-szor 1 óra mozgással.


De hát a hozzászólásaidon is látszik, hogy átvertek, megtévesztettek, átmosták az agyadat, neked hiába magyarázzuk. Pedig pont neked lenne szükséged a mozgásra legjobban, mert a disznóhoz is zsírban sült szalonnát ennél. :) És még terjeszted is.

2012. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Na ne keverjük a szezont a fazonnal. A versenysport, meg a heti 3x1 óra sportolás két külön kategória!

Itt nem kell feltétlenül valami hű de komoly dologra. Már azzal is sokat teszel magadért, ha nem mindenhova kocsival mész, hanem mondjuk gyalogolsz/bringázol a munkába, de az is mozgás, ha este leviszed a kutyát 1 órás sétára.

Abban igazad van, hogy a zsíros test nem feltétlenül a mozgás hiányából fakad, mert vannak olyan hormonális betegségek amik okozhatnak elhízást, de ez a ritkább. Általában az elhízott emberek kevesebbet mozognak, és nem figyelnek a táplálkozásukra.

A mozgás fontos és jó dolog.

2012. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Figyelembe véve pár dolgot:

A szív és keringési betegségekben nem a zsírfogyasztás, hanem a túlzott szénhidrát fogyasztás, glutén és lektin fogyasztás növel kockázatot, cukorbetegségnél, alzheimmer kórnál, ízületi gondoknál így nem a mozgás hiánya miatt betegek az emberek. És majd megfigyelitek, az új irányvonal bevezetése után NEM lesz kevesebb beteg, hiszen gabonán és tejen élnek.


Más: valaki mozgás mellett fogy. De nem feltétlen lesz egészségesebb. A szervei még zsírosak maradhatnak, glutént, lektineket még eszik, sok ch-t eszik és tejet (cukorbeteg is lehet bárki, hiába edz és fogy le). Sokan mozgás mellett is zsírosak maradnak, véletlenszerű, hogy ki fogy le éppen a sportok mellett.


Úszás, lovaglás nem = sport. Mindkettő közlekedési mód, nem sportok, ezt ne feledjük el. A sport úszás, sport lovaglás versengésről szól. Az úszás, lovaglás lehet szórakozás, közlekedési mód stb. Ne keverjük össze.


Tehát senki sem tudja, hogy ki ajánl sportokat mondjuk Jóga, Taiji edzés helyett, tejivás, gabona evés csökkentése helyett. Még valaki válaszolhat talán..

2012. okt. 2. 11:55
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne sport az úszás és a lovaglás? Tekints el kicsit attól, hogy "közlekedési mód", és válaszolj rá.
2012. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd már el, hogy hiszel vagy nem hiszel a mozgással elért fogyásban... a kérdésben még nem ez van, utána meg már mást szajkózol. Annyira unalmas vagy és buta, tájékozatlan.

20 kg ment le rólam, csak azért, mert neki álltam mozogni, tornázni, mivel előtte nem mozogtam semmit 1 évig. Próbáld már ki és utána kardoskodj, egyél, amit jónak látsz és NULLA mozgás, meglátjuk mi lesz veled.

Jelenleg is szépen fogyok, mert mozgok. Vizsga időszakban is felkaptam egy kis pluszt, mert nem tornáztam, csak tanultam, és tanultam...

2012. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Moderátorok: ti meg lőjétek már ki ezt az embert, mindenkinek joga van a véleményéhez, de direkt provokálja a népet, szinte minden kérdéshez ugyanezeket beírja.
2012. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de lovagoltál már kedvtelésből egy órát? Ahol a vágta és ügetés felváltva van? Mert ha lovagoltál volna, tudnád, hogy milyen izomlázzal jár, tehát sport.

És igen, ezelőtt 150 évvel még biztos közlekedési mód volt, de manapság nemigen látok lóháton embereket.


A másik meg, hogy úszva közlekedve (mivel azt írod, hogy közlekedés) te hova a jó életbe mentél? :D

Ha bajai vagy és fel kell menned Pestre valami ügyet intézni, felúszol a Dunán? xD

2012. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!