Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sport nélküli fogyásnál...

Sport nélküli fogyásnál tutira vegyem, hogy nagyon löttyedt lesz a bőröm?

Figyelt kérdés

Kb. 15 kg-ot akarok ledobni. Csak fogyókúrázni akarok, sportolni nem. Viszont nem akarok túl gyors tempójú fogyást, akkor biztosra vehető a lógó bőr.

Fogytam már le régebben szintén csak némi koplalással, csak az olyan 8-10 kiló lehetett, a bőröm nem lett lötty. Viszont ez a 15 kg már nagyobb felesleg, és öregebb is lettem azóta pár évvel, ami csak árthat a dolognak...


Kedves válaszolók, a kérdésre válaszoljatok, nem érdekelnek a kioktató vélemények a mozgás nélküli fogyásról, tudom én magamtól.............



2012. szept. 30. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
igen veheted tutira. plusz még narancsbőr és striák is befigyelhetnek.
2012. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb az esélye annak h lógni fog, mint annak h nem.
2012. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is fogytam 15 kilót legalább, tavaly nyáron.

Kifejezetten nem sportoltam - bár rengeteget kirándultam, gyalogoltam. Gondolom, hogy ilyesmit azért te is tervezel. :)

Semmim és sehol nem lett löttyedt!

2012. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Sport nélkül nem is lehet fogyni. Minden olyan dolog ahol úgy fogysz hogy nem mozogsz egy fikarcnyit se akkor minden zsír ottmarad és csak a víztartalékod ürül ki illetve az izmod csökken. AZtán látod hogy de jó fogytam X kilogrammot aztán ugyan olyan zsíros marad minden.
2012. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben a sport nemigen óv meg a lötyögéstől. Sok sport ment valamennyi izmot, talén még ad is, de annyit nem, amennyi betölthetné a leadott zsír helyét (szerencsére :-). Lassú fogyás, kb. 10 naponta egy kg. De: ha nem is sportolsz, valamit kellene mozogni, mert az segít helyreállítani az inzulin gondokat.
2012. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az attol is függ, hogy milyen a böröd. Baratnöm 20 kg ot fogyott le sport nelkül, es elegge log a böre, es strias, különösen a combjan, es a hasan. En 60 kg ot fogytam le ugy, hogy van ugyan börfeleslegem, de striam nincs, csak nagyon halvany, es szep a böröm, pedig a hasamon 50 cm rel lettem kisebb. En sportoltam vegig. Szerintem a mozgasnak inkabb abbol a szempontbol van fontos szerepe, hogy a sport, es a megfelelö taplalkozas melett leadott kilok, nekezeben jönnek vissza, es amugyis a szervezet megszokja a helyes eletmodot egy bizonyos idö utan, ahogyan a mozgast is, es kivanni fogja a szervezet, igy kesöbb elvezettel csinalja az ember, bebiztositja magat, hogy nem lesz jojo efektus. Gondolom te sem ugy szeretnel lefogyni 15 kg ot, hogy utana majd visszajön 20, es kezdhetetd elölröl. Szoval szerintem nem art a sport. De teny, hogy 70% ban a kaja a döntö... es a bör kerdes meg fökent genetika.
2012. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4., az ilyen villámdiétákra gondolsz szerintem...ahol tény tényleg csak vizet veszít az alany...

Nekem nem kilók száma számít, hanem hogy a körméretem csökkenjen és beleférjek a pár számmal kisebb ruháimba.

És az butaság, hogy csak fogyózással nem lehet fogyni...akkor anno csak 8-10 kiló vizet fogytam volna? :D Attól lett akkor a csinos alakom?

A lényeg az, hogy a felhasznált kalóriamennyiség több legyen, mint amit beviszünk.

2012. szept. 30. 17:46
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem célom, hogy visszaszaladjanak a kilók :)

Nálam a sport max annyi, hogy sétálok... Busz és villamos helyett ha az időm és a cipőm engedi :)

2012. szept. 30. 17:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 9 hónap alatt fogytam le 10 kilót és nem vittem túlzásba közben a sportot... Egyáltalán nem lóg a bőröm.

Még hátra van a második 10 kiló, de nekem nem sürgős, teljes mértékben elégedett vagyok így is, úgyhogy ezt is ilyen komótos tempóban kívánom lefogyni.

2012. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!