Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatok? Többi lent.

Így fogyhatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az étrendem jó, nem is az most a kérdés, hanem a sport része. Ameddig nincs hó, én tudok kint futni, tehát kondiba nem akarok beiratkozni. Kicsit lassúnak érzem a fogyásomat. Heti 3-4x futok, de valamiért fél óránál nem bírok többet. Viszont az is ott motoszkál mindig bennem, hogy a súlyzós edzéseket sem ártana elkezdeni. Szóval azt találtam ki, hogy:


Hétfő, kedd:

- futás hajnalban éhgyomorra, kb 5km (remélem többet is bírok később)

- délelőtt tornagyakorlatok

- este megint egy fél óra futás


Szerda, csütörtök:

- este futás


Péntek:

- nem mindig, de ha van lehetőségem, akkor este futok fél órát



2012. szept. 30. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez azért elég jó, bőven fogyhatsz vele. :) ha rendszeresen kardiózol, akkor eleve gyorsabb az anyagcseréd. kitartást, sok sikert!
2012. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persz hogy fogyhatsz.Probalj minden nap egy kicsivel tobbet szaladni. Az sem mindegy hogy milyen tornagyakorlatokat,mennyit es hogyan vegzed oket.Sok sikert a fogyashoz.
2012. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak tönkreteszed magad vele, ha sokáig csinálnád ezt hogy éhgyomorra futsz egyszer csak azt veszed észre hogy összeesel, futás elött egy órával mindenképp egyél és futás után is kb egy órával. És ha rossz idő van vagy nincs kedved elmenni futni nézz youtubeon videókat nekem rubint réka, a heti 3x i futás, biciklizés, séta, egészséges táplálkozás segített lefogyni 82 kilóról 60 ra. ha teheted egyél teljes kiörlésű dolgokat és sok gyümölcsöt-zöldséget, táplálkozz változatosan legalább napi 5x, sokszor keveset, ja és ami a legfontosabb a folyadék lehetőleg szénsavmentes ásványvíz napi 3-4 liter, ha bármiben tudok segíteni nyugottan írj privátba ! és Sok sikert!
2012. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és hozzá teszem a lassú fogyás a jó, én 3év alatt tettem ezt persze kisebb-nagyobb megszakításokkal :)
2012. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!