Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Clau555 kérdése:

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Sziasztok .. 13 éves vagyok ,175 cm ... és 60-62 kg :( a BMI kalkulátoroknak ez nem tűnik soknak ... de a hasamon vannak oldalak és a lábamon fent belső hájak.. és szeretném eltüntetni de nemtudom hogy torna segíthetne vagy esetleg valamilyen fogyókúra tippek.. eléggé megfelelési gondjaim vannak.. és szeretnék magamnak megfelelni, ugyhogy kérlek segítsetek nekem .. nem szeretnék dagadt maradni :(

2013. febr. 26. 21:29
 1/4 Chrissness válasza:
Milyen tippekre gondoltál? Úgyértem hogy sport, diéta, vagy egyéb fogyási tippek? Mert én 17 évesen 90kg-nál több voltam és hát én sem voltam megelégedve magammal :/ Így én magamtól elhatároztam hogy bevetek valamit ellene! El kezdtem nyáron futni és szinte csak ezt csináltam! És elég sokat segített! Persze minden fél édességet süteményeket hanyagoltam! Ilyen diétás kajákat ettem! De muszály volt! :/ Én mostmár 23 éves vagyok am. Fiú. De fél év alatt sikrült leadni 15 18 kg-ot! Azóta tartom a 75-öt. Nem tudom hogy egy lánynak mi a legmegfelelőbb a fogyókúrára így 13 évesen de ha elmondod hogy sportolsz e valamit vagy valami hobbid van e akkor lehet könyebben tudok segíteni! :)
2013. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 hónapja röpizek és amikor van időm tornázok.. énis szivesen futnék.. csak az a gond hogy mindennap 6 felé érek haza és elég sötét van akkor.. akár torna tippeket akár étkezési tippeket..
2013. febr. 27. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a cukros, és magas szénhidráttaltalmú ételeket kerülni kell.


Nekem nem nagyon megy, már nagyon sokszor elterveztem, hogy belevágok, de nem bírom sokáig, pedig nekem is lenne egy kis felesleg, amitől szívesen megszabadulnék. (16/L) :\

2013. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én úgy fogytam le, hogy este hat óra után nem ettem semmit

addig be kell fejezni az evést

2013. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!