Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak, ha semmi nem...

Hogyan fogyjak, ha semmi nem segít?

Figyelt kérdés
150 cm vagyok, 44-45 kg-mal 13 évesen. Már abbahagytam az édességeket, a cukros üdítöket, sportolok is, nem eszek sok fehér kenyeret, 6, sőtt, már valamikor 4 után sem eszek semmi, és még sem mennek le a kilòk, de még nem is látszik... Hogyan tudnék fogyni? Így nem érzem jól magamat...

2013. febr. 19. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem eszel sok fehér kenyeret? De eszel.


Müzli, krumpli, tej, joghurt, zab? Hogy nem eszel 6 után, az nem könnyíti meg a dolgodat..

2013. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Kata 2000 válasza:

Telt is vagy? Mert ha nem, akkor a súlyod miatt ne aggódj, mert egyáltalán nem számit soknak. Pl: attól is lehetsz sok kiló, ha erősek és nehezek a csontjaid!

Még egyszer megkérdem: telt (durván: kövér) vagy?

2013. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Szerintem a súly nem számít, ha megtanulod elfogadni magad :) Akkor a környezeted is elfogad.

De ha nagyon zavar, akkor van rá megoldás! Nekem is volt kisebb súly problémám, de találtam megoldást.

A sportolás jó dolog, főleg ha hetente 3x sportolsz.

Ha vannak olyan területek amiket különösen szeretnél formálni, például has, comb..stb akkor az interneten biztos találsz rá edzéseket!

Ha nem eszel, az nem azt jelenti, hogy garantáltan fogyni fogsz :) mert ha csak "éhezel" utána 2x annyit fogsz enni, és így nem sok haszna lesz.

Inkább állíts össze egy megfelelő étrendet! Az interneten is biztosan találsz erre választ :)

2013. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A lelkesedés a kedvencem, mert könnyen összetörik.


Helyi zsírégetés nincs, tehát direkt itt-ott fogyást segítő gyakorlatokat még soha senki sem talált fel.


Az interneten biztos sok mindent lehet olvasni, mindenféle diétákat lehet találni.. de a valóság az, hogy ha az ember elmegy egy névleg profihoz, egy dietetikushoz, még ezek sem tudnak túl sokat segíteni. Ellenben a rosszabb állapotú embereknek jó sokat árthatnak, így lesznek a cukorbetegek egy életen át cukorbetegek, gyógyszert kell szedniük minden nap.. jó kis folyamat ez.


Akkor az interneten talált étrendek, ötletek mennyire is lehetnek jók? :D

Sok 100-ból néhány mód van, ami nem betegséghez hanem fogyáshoz, egészséghez vezet. Vajon sikerül ezt megtalálni? Kicsi az esély.

2013. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem eszem túl sok fehér kenyeret, mert egy héten eszem vagy egy szeletet, lehet, hogy annyit sem! Nem igazán szeretem. Krumplit sem ettem már mostanában. A húsfélék közül csak a csirkemellet szeretem, és azt mindig salátával eszem.

Hát kövérnek nem mondanám magamat, de a combom és a csípőm az, amivel nem vagyok kibékülve. A környezetem így elfogad meg sokszor mondják is, hogy már megint aggódom a súlyom miatt, pedig nem kellene, de én így nem érzem jól magamat. Még a fiúknál is nyerő vagyok. Tornázgatok is esténként 15-20 percet, de egyszerűen nem megy...

2013. febr. 19. 17:15
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 19. 17:16
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még van egy kis kamaszháj. Étkezz egészségesen, de nincs szükséged fogyásra.
2013. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kata 2000 válasza:

második válaszoló vagyok

Szerintem (is) kinövöd, mert még nyúlsz, és ha fogyozól is, akkor biztos nem megy veled a 'háj' is, hanem "elnyúlik", hogy úgy mondjam!

2013. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 19. 21:08
 10/18 anonim ***** válasza:

Jah, egen az is lehet hogy kinövöd, most ha válaszolok akkor feltételeznem kell hogy nem természetes módon pufi vagy vagy akármi, hanem valamilyen mértékű elhízás kezdődik, amit meg kell akadályozni az egészségért.


Azért leírod, hogy rendszerint miket eszel egy nap. Hogy kenyeret csak hetente, és hogy csirke mellett ezeket már tudjuk. De mi a többi?

2013. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!