Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak, ha semmi nem...

Hogyan fogyjak, ha semmi nem segít?

Figyelt kérdés
150 cm vagyok, 44-45 kg-mal 13 évesen. Már abbahagytam az édességeket, a cukros üdítöket, sportolok is, nem eszek sok fehér kenyeret, 6, sőtt, már valamikor 4 után sem eszek semmi, és még sem mennek le a kilòk, de még nem is látszik... Hogyan tudnék fogyni? Így nem érzem jól magamat...

2013. febr. 19. 16:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Reggelire joghurtot általában, de szoktam tojást max. 2, pirítóst, nyáron, tavasszal rengeteg zöldséget. Ebédre mindig főtt ételt. Csirkemellből bármit, nem nagyon szeretem a síros ennivalókat, néha pulykamell, az ilyen tésztaféléket sem szeretek pl. Kalàcs... Vacsorára joghurtot, kenyeret semmiképpen, esetleg 7 előtt eszem azt vacsorára amit ebédre ettem. De a fő étkezések közt gyümölcsöket szoktam : alma, mandarin, banàn, narancs, kivi.
2013. febr. 20. 18:41
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem kéne joghurtokat enni, ez fog segíteni.
2013. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 21. 15:30
 14/18 anonim ***** válasza:
44-45 kg még a 150 centidhez sem túl sok. 13 évesen semmilyen drasztikus fogyókúrába ne fogjál. Étkezz egészségesen (hal, máj, hús, sok-sok saláta és zöldség, kevesebb gyümi és semmi tejtermék és szénhidrát, illetve keményítő) és szépen meg fogsz karcsúsodni 16-17 éves korodra.
2013. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt is számításba lehet venni, hogy fejlődésben vagy. Növekedés alatt amíg a tömeged közel változatlan, az MÁR fogyás (hiszen közben növekedsz, magasabb leszel, az izomzatod is épül). Ilyenkor súlycsökkenést nehéz elérni, hiszen eleve gyarapodnál. Amiket eddig csinálsz, és írtunk megteszik majd a hatásukat, meglátod.
2013. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. febr. 25. 20:57
 17/18 A kérdező kommentje:
De akkor mégis mit egyek olyan 5 óra felé? Joghurtot ne, gyümit ne, kenyeret ne, akkor mit javasoltok? Mondanátok pár tippet, nem csak vacsira?
2013. febr. 25. 21:03
 18/18 anonim ***** válasza:
Zöldségek, húsfélék nyugodtan, bármikor mehetnek.
2013. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!