Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le ha szegény...

Hogyan fogyjak le ha szegény vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs pénzem zöldségekre, fehér húsra. Csak a leg alapvetőbb élelmiszereket tudom megvenni. Csirke nyak, farhát, Tészta, burgonya, kenyér, parizer.

Próbáltam kevesebbet enni+ szoba bicikli, de nem ment le semmi. 6 hét alatt.Amúgy sem eszek nagy mennyiséget, inkább többször.



2013. febr. 24. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

kalóriaszámlálás + több sport...

nem mellesleg egyezer kiszámoltam, hogy a csirkemell sem drágább, mint a csirkefarhát, ha a hús mennyiségét számolod ;)

arról nem is beszélve, hogy ha okosan vásárolsz, akkor meg tudod magadnak engedni a húst és a zöldséget is: meg kell tanulni vásárolni: akciós cuccok, leértékelt cuccok lejárat előtt, egységár számolás...nem mellesleg, ha gyalog jársz vásárolni a messzebb boltba, akkor többet mozogsz


munkahelyed is lehet, hogy támogatja a sportolást, nézz utánna!

2013. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dieta ***** válasza:
100%

A fogyás nem kerül pénzbe.A helytelen divatos fogyókra igen.

Egészségesen fogyni úgy lehet , hogy megmaradsz a változatos étrend mellet csak csökkented a menyiséget . Mellőzöd a cukrot ,ha van rá lehetőséged megpróbálsz többet mozogni.Ha egy szelet kenyérrel kevesebbet eszel már is van esélyed a fogyásra.Ahányszor 10kcal al kevesebbet eszel naponta annyi dekát fogsz fogyni hetente.

2013. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Awful11 ***** válasza:
Burgonya, kenyér és parizer helyett vehetnél inkább húst és zöldséget!! Nem sokkal kerül többe, és sokkal jobb is.
2013. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 QueenRavenna ***** válasza:
Mindenféle szemét helyett inkább vennél húst és zöldséget...
2013. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Küldtem neked privit.

Közmondás szerint: könnyen beszél az, aki nem dadog. :)))

2013. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Járj el kocogni.Az nem kerül pénzbe,és a legjobb fogysztó.
2013. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg a fehér kenyeret, és a búzalisztből készített kajákat hanyagold. Helyettük inkább egyébl rizst, krumplit, igaz, hogy ezeknek is eléggé magas a ch-tartalmuk, de még mindig jobb, mint a kenyér- és tésztafélék.

Ha megnézel egy kalória-táblázatot, akkor a belsőségek ch-tartalma szinte minimális. Tehát májat, (rántva, reszteltnek), vagy zúza-pörköltet nyugodtan eheted. Amikor felfedeztem, hogy a pacalban szinte semmi ch, akkor lefőztem 2 kg-ot, és kb. 2-3 hétig szinte örökké azt ettem. Szóval olvasgasd a kalória-táblázatokat, nézegesd. Az orvosok is a cukrosokat úgy fogyasztják, hogy a sok ch-t (=szénhidrátot) tartalmazó ételektől tiltják el őket. Keresd, hogy mivel tudod kiváltani, és kövesd. Nem feltétlenül szükséges lefogyni egy hónap alatt, jó lesz az lassabban is! :))))

2013. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Futás!!!
2013. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Csirke comb 1 kg kb 4 db. = 700 ft.= 2 ebéd (2 felnőtt, 2 gyerek.)

Csirke nyak 1 kg = 300 ft. Adagra lehet ugyan annyi.

Paradicsom 1 kg = 600-800 ft kb. 5 db.

Kenyér 1 kg =250 ft+ 1 kg parizer= 400 ft = 4 napi reggeli és még a parizer fele a fagyóban.= 650 ft.

Ezek csak példák de nálunk nem egy adag kaját kell figyelembe venni hanem egy hetit.

2013. febr. 24. 14:52
 10/15 anonim ***** válasza:

A parizer a csirkecombhoz képest még így is rossz ár/értékarányú. Nézd meg mi a tápanyagösszetétele a kettőnek, inkább válaszd a csirkecombot ebből a szempontból jobb. De ettől függetlenül ha már nem tudod kivitelezni rendesen akkor ügyelj arra hogy ne a kalóriát számold, inkább a szénhidrátot, vagyis azt csökkentsd az eddigihez képest. Csoki, cukor és egyéb szarok kilőve.

Az délelőtti étkezések legyenek inkább szénhidrátdúsabbak és az utolsók pedig szegényebbek, sőt az utolsó inkább csak fehérjét tartalmazzon. A kevesebb evés elég tág fogalom, mert ha a hízóétrendhez képest eszel kevesebbet az nem feltétlenül jelenti azt hogy fogysz, lehet azzal csak a súlyodat tartod, ha így látod akkor csökkents a szénhidrátmennyiségen.

2013. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!