Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le ha szegény...

Hogyan fogyjak le ha szegény vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs pénzem zöldségekre, fehér húsra. Csak a leg alapvetőbb élelmiszereket tudom megvenni. Csirke nyak, farhát, Tészta, burgonya, kenyér, parizer.

Próbáltam kevesebbet enni+ szoba bicikli, de nem ment le semmi. 6 hét alatt.Amúgy sem eszek nagy mennyiséget, inkább többször.



2013. febr. 24. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy cukorbeteg ajánlotta: eltette a normál tányért szem elől, átállt, hogy gyerek-tányérba szedi magának a kaját. Először ezt is ugyanúgy tele-rakta karimáig kajával, mint a normál tányért. Eltelt kb. egy jó hét, a gyomra kezdett összeszűkülni, kevesebb kajával is beéri, már a gyerek-tányért sem szedi teljesen tele. Igaz, hogy többször eszik naponta, mint 3 alkalom, de az orvosok szerint is az a jó, ha többször és keveset.
2013. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én tudom milyen kevés pénzből alkotni enni... nem tudod megvenni a húst... pont... én is sz*r virslit, párizsit, szalonnát, kolbászt veszem, ha húst akarok.

Havonta 17 ezrem van enni, 2 főre.

2013. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 dieta ***** válasza:
A hetedik válaszban azzal érvelt az írója ,a cukorbetegeket úgy fogyasztja a doki hogy sok szénhidráttól eltiltja .Szerencsés a válaszoló mert nem cukorbeteg. Ugyan is szó nincs a fogyasztásról csak az összetevők tolódnak a fehérje és a zsír felé ennek az ellenkezője a vesebeteg akinek a fehérjét kel csökkenteni ők a cukorbetegség nagyobb kockázata árán is a szénhidrát felé tolják az összetevők arányát. szintén nem a fogyás érdekében .Amikor választani kel két rossz között akkor a kevésbé rosszat kel választani.Ettől függetlenül az egészsége étrend 55,15,30 szénhidrát fehérje zsír.
2013. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az, aki azt meri beríni bárhova is, hogy a fogyókúrához nem kell sok pénz, az elmehet a jó*urva anyj*ába!! Aki szegény és alig van pénze az alapkajára, annak nemhogy nehéz fogyókúrázni, de szinte lehetetlen úgy, hogy egészségesen étkezzen, a szervezet megkapja a szükséges tápanyagokat és vitaminokat.

Én úgy tudtam fogyni (hozzáteszem nem túl sokat), hogy ettem a szar, olcsó kajákat: tésztát, kenyeret, rizst stb., de csak keveset és közben rengeteget gyalogoltam. Ha az embernek nincs pénze kocsira vagy biciklire, sőt még buszra se, akkor könnyen rákényszerül a sétára... ami tényleg rohadt egészséges, de az olcsó kajákból nem sok energiát nyer a szervezet, úgyhogy nem nagy élvezet így sétálni kilómétereket.

2013. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Az, aki azt meri beríni bárhova is, hogy a fogyókúrához nem kell sok pénz, az elmehet a jó*urva anyj*ába!!" kösz, de nem...amúgy meg, meg kell tanulni vásárolni, nekem is meg kellett, amikor 3 éve volt 20-22 ezrem a teljes háztartásra (kaja+pipere+takarítószer), két főre, úgy, hogy az exem sportolt rendszeresen, én meg ímmel-ámmal...a 3 km-re lévő két boltba jártam gyalog és cipeltem haza a kaját a hátizsákban, miután mindkét nagyáruházban szétnéztem és megvettem, azt ami olcsó és nem szar volt...nem mellesleg sétáltam 6 km-t, amiből ugye 3 hátizsákkal volt ;)
2013. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!