Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak kb 4 5 kilót ugy...

Hogy fogyjak kb 4 5 kilót ugy 15 nap alatt le?

Figyelt kérdés

Tudom mozgás és étrend...Mozgás alatt mit értsek? Ilyen hidegben nem tudom hogy érdemes futni, és az az igazság egyedül nem nagyon merek. Bent egy tömbházlakásban milyen mozgást végezzek?


És étrendben mire vigyázzak? Tudom sok sok vízfogyasztás, semmi édesség. De pontosabban? Azért nem nézek google-n utána, mert olyan tippeket szeretnék, ami nektek már bevált.

Úgyhogy ha tudsz segíteni, kérlek tedd meg :)

Köszi


2013. febr. 23. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Miért pont 15 nap alatt? Eddig nem volt sürgős? 1kg/hét fölé hiába mész akkor már nem zsírt fogsz veszíteni, (így is csak nagy részben)úgyhogy türelem és meglesz a JÓ eredmény.

2013. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, ne 15 nap alatt akard leadni. Heti 0.5-1 az ideális. én itthon tornázok videóra, nagyon jól átmozgat. mindent eszek vagyis majdnem mindent csak kevesebbet.
2013. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Két hét alatt legfeljebb 2 kilót adhatsz le normális fogyással, ha szerencséd van. Nem mindenkinek indul meg azonnal.
2013. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor megelgészem 1-2 kg-val... :)

2013. febr. 24. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!