Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 6-7 kilót?

Hogyan fogyjak le 6-7 kilót?

Figyelt kérdés
sziasztok. én egy 19 éves lány vagyok, aki 157 cm és 60 kg. Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e valami jó fogyókúrát, vagy ötletet, hogy lefogyjak? Természetesen olyat, amit itthon is meg tudok csinálni. Köszi szépen előre is.

2012. nov. 23. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Miket eszel? Jó lenne, ha részletesen leírnád. Egyébként meg vmi mozgás és csökkenteni a szénhidrát bevitelt és növelni a fehérjebevitelt. A fogyókúrának meg semmi értelme, annyiszor leírták már itt is.
2012. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazat adok az előttem szólónak. Sok mozgás (napi félóra dinamikus mozgás: futás, úszás, kerékpár) és kevés nasi, sok nyers/párolt zöldség az étrendbe. De a legfontosabb, hogy jól érezd magad a bőrödben, találd meg a saját lelki-tesi egyensúlyodat. :) 60kg nem annyira sok, persze az mindenképp örvendetes, hogy odafigyelsz a testsúlyodra, és tenni is akarsz érte.
2012. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mozgás és jó étrend.

Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, csirkét, halat. Kenyérből csak teljeskiőrlésű. Már az is egy jó kezdet, ha a nasit elhagyod. :)

2012. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, mint az előző leírt. Annyi, hogy a napi kalóriát számold, legyen 1200-1300 kalória/nap, 3 részre elosztva (reggeli, ebéd, enyhe vacsi, de inkább uzsira bővebben vacsi helyett). Kocogás heti 3-4*fél óra.

Ezzel fogysz az elején heti 1 kilót, majd később felet. Így szépen formálódsz+fogysz.

Onnan tudom, hogy én is időnként ezt teszem, ha 2 kilót fogyni akarok (167cm 55kg-ból 53 kilóra) ezt csinálom egy hónapig, így lemegy a 2 kiló, izmos, formás leszek. Nem vagyok valami sportos ember, de tartom a súlyom diéta nélkül is, csak egy kis idő után ráérzel.

2012. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy hét alatt fogytam le 3 kg, tudatosan. Hirtelen szaladt fel rám és nagyon zavart. Én egy hétig nem ettem kenyeret, magas kalóriatartalmú ételeket, húst és tésztát. Egész nap zöldségen és gyümölcsön éltem, egy nap csak egyszer ettem főtt ételt, ami általában főzelék, rakott zöldségféle, rizs, krumpli, leves volt. Ezenkívül napi fél órát tornáztam.
2012. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!