Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak még 10 kilót?

Hogyan fogyjak még 10 kilót?

Figyelt kérdés
90 napost csináltam 6 hétig, le is ment 7 kiló, de feladtam, mert már teljesen kiéheztem, nem bírtam tovább tartani magam. Jelenleg 70 kiló vagyok a 165 centimhez. nagyon örülnék még -10-nek, de legalább 5 kilónak. segítene valaki egy teljes étrenddel például?? Kisbabámmal vagyok itthon, úgy hogy a mozgás csak itthoni formában jöhet létre. Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 14. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Tegyuk fel hogy lefogysz...s aztan megint ugy eszel mint regebb?!Hamar visszajonnek ugy a plusz kilok . Tartosan lefogyni csak egeszseges etkezesekkel es mozgassal lehet .

Keruld a cukros,zsiros eteleket es az uditoket.Tobb zoldseget,gyumolcsot,feherjeben gazdag hust egyel es keves krumplit,riszt,kenyeret.

Ha kivansz valami edeset inkabb egyel gyumolcsot vagy keszits turmixot cukor nelkul.Probald az edesseget lecsokkenteni , hogy csak hetente eszel 1-2-szer edesseget es tornassz.Gyalogolj nehany megalot,menj el ha lehet naponta setalni es keress valami tornat amit szeretsz vegezni pld.tornavideokat a youtubeon.

2012. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
Zöldség + hús. Semmi cukor, süti. Mozgás, amennyit lehet. Babakocsi tologatás 4-5 km-en át?
2012. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!