Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi mozgás elég lesz, hogy...

Ennyi mozgás elég lesz, hogy fogyjak kb.10 kilót nyárig?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron úgy voltam vele, hogy elég! Nem éreztem magam jól a bőrömben és tudtam, hogy az egészségemnek sem tesz jót a túlsúly. Tehát úgy döntöttem fogyókúrába kezdek, bevallom igazság szerint idáig semmit nem mozogtam( de tényleg semmit) és mégis valószínű a fogyókúrás étrendem miatt de hála az égnek lement 15 kiló. De úgy érzem, hogy most kicsit belassult a folyamat és félek, hogy nyárig nem érem el azt a súlyt amit szeretnék és amihez még kell kb. 10 kiló. Mivel imádom a vizet és imádok úszni is ezért úgy döntöttem, hogy ezentúl eljárok úszni! És lényegében az lenne a kérdésem, hogy ha veszek bérletet az uszodába(ami 30 nap alatt 10 alkalmat jelent= heti 4-6 óra úszás)+ az eddigi diétám elég-e ahhoz, hogy lemenjen még 10 kiló nyárig? Hülyék kíméljenek, köszönöm !!!

#nyár #kiló #úszással
2013. febr. 10. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
" + az eddigi diétám elég-e ahhoz, hogy lemenjen még "- Megtudhatnánk a diétádat ?
2013. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lényegében nem válaszoltál a kérdésre:DD de persze: szóval alapból kevesebbet eszem mint eddig, ez alapvető úgy gondolom, a kenyeret teljesen offoltam, zsömle is alig.. nagyon-nagyon sok vizet iszok, és szerintem annyi gyümölcsöt eszem, hogy gyümölcstúltengésben lesz végem.xd na jó viccen kívül tényleg rengeteg gyümölcsöt eszem, és húst is csak csirkemellet(azt is ritkán) inkább HALAT!! az sokat segít!! örülnék ha érkezne válasz a kérdésemre is!!:D
2013. febr. 10. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem válaszoltam, mert az étkezéseddel kapcsolatos infót kihagytad, amely ugyebár lényeges a válasz megfogalmazásában is.


Szerintem nyárig igencsak esélyes leadnod a kilókat, az úszás remek zsírégető mozgás és az étrended is látszólag rendben van. A mozgás valójában kiváló, az étrendedre figyelj mindenképp oda, és sima ügy lesz.

2013. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Remélem igazad lesz!!!:DDD
2013. febr. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!