Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le?

Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni, de nem tudom, hogy milyen sportot, mennyit, mikor végezzek. És jól jönne a segítség az ételek/ fogyókúra kiválasztásához.

Amúgy 17 éves vagyok, 171 cm-hez 93 kg.


2012. febr. 21. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Semmi szénhidrát! Gyümölcs, zöldség, hús, ha nagyon muszáj köretnek kevés rizs. Én délelőtt szoktam kalóriadúsabb ételeket enni, abonettre sajt, szalámi, banánturmix. Vannak cukorpótlók, de egyiket se szeretem, úgyhogy mézet teszek abba amibe muszáj, legalább egészséges. Sokszor egyél keveset, acsira szénhidrátot ne és lehetőleg 6 után semmit.
2012. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi szénhidrát, olyan nincs ;) a szénhidrát csökkentése van.
2012. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szénhidrát alatt a cukrot és a lisztet értem. én ezt csinálom egy hónapja és nem hiányzik, pedig vérvételem is volt azóta. Csak gyümölcsöket és mézet eszem, ritkán rizst
2012. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerüld a fehér lisztes dolgokat és a cukrot.Szénhidrátot teljesen megvonni nem lehet és nem is normális dolog,mivel az agyműködéshez elengedhetetlen a megfelelő szénhidrát,persze minőség és mennyiség szinte.Sok folyadék,nem cukros löttyök.Napi 5x étkezés,elfekvés előtt 2-3órával ne egyél már.Futás a legjobb mozgás,de ekkora súlyfelesleggel még csak több kárt okoznál,mint hasznot (tönkremennének az izületeid).Ebédre mindig főtt kaját egyél,mert az fontos..Sok zöldség,gyümi,csirke,hal,máj,sovány vöröshúsok,zabkása.Ilyesmik körvonalakban.
2012. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 12. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!