Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 2 baba után?

Hogyan fogyjak le 2 baba után?

Figyelt kérdés

Tudom ez mindennapos kérdés.....

2 baba után vagyok 3 hónappal és +10kg-val.Soha nem voltam husis,sosem kellett fogyiznom.Első baba után sem.Most a 2. után rajtam maradt.

A baj, hogy nem bírom az éhezést....ha nem eszek idegbeteg vagyok, szédülök, fáj a fejem és ájulás környékez.Nem vagyok cukros mégis 3 óránként ennem kell.A gasztrón azt mondták szénhidrát függőség.

160 cm vagyok és 68 kg.(aránytalanul).

Ha van valakinek valami tuti tippe azt szívesen venném :)


2012. febr. 20. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsősorban rád férne némi olvasottság a témában. Ugyanis szó sincs koplalásról. És nagyon jól teszed hogy 3 óránként eszel. A mennyiség és a minőség a nem mindegy. De ettől még nem kell koplalni.


Csokival, rántott hússal, sült krumplival tényleg nem lehet lefogyni.


Kerülni kell a tészta féléket, fehér kenyeret. Helyette egyél inkább tk kenyeret. Husik közül a legjobb a csirkemell. Bátran ehetsz zöldségeket, halat, túrót, gyümölcsöt.


Egy gond van, ha csak addig csinálod amíg eléred a célod, és utána újra sült krumplit eszel, akkor kár is bele kezdened. A kulcs az életmódváltás, mert semmilyen fogyókúra nem hatásos hosszú távon.


Emellett sportolj. Futás, bicikli, torna, bármi amit szívesen csinálsz. Az, hogy van két gyereked nem lehet kifogás. Rengeteg anyuka sportol, munka, gyerek, házimunka mellett. Csak jól kell szervezni a dolgokat.

2012. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

átfutva a választ, ahogy előttem írták.

biztos írta, de az én megközelítésemben:

- kalória deficit (tehát számolás vagy mértéktartó evés)

- hús

- zöldség

- kiegészítés (olajos magvak ezek fontosak, szénhidrátok ha nagyon kell..)


és lényegében ennyi, már csak nem kell túl sokat enni ezekből.

2012. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!