Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak tudatosan,...

Hogyan fogyjak tudatosan, éhezés nélkül?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, 160 centi, 58kg. Több kérdésem is lenne. Az igaz, hogy ha menstruálok, valamivel többet mutat a mérleg, mert a szervezetem visszatartja a vizet? Ha igaz, ez kb. mennyi?

Szeretnék lefogyni, és sokat olvastam ilyen témában, életmódváltás kell, nem kúraszerű fogyás, tudom. Meg éhezni sem szabad. Napi ötször kis adag, két és fél liter víz, heti 4-5-szöri mozgás, sok zöldség, gyümölcs, valamint a csokit, cukrot, fehér kenyeret mellőzni kell. Ezeket tudom, de mégsem tudom betartani. Mennyit kéne fogynom?(Szerintem a túlsúly rajtam inkább zsír, mint izom. A hasam a leggázosabb terület...) Mivel motiváljam magam, mikor tudom, hogy holnap nagydogát írunk töriből, 3-4 órát fogok rá tanulni, és ez még csak egy tantárgy a hétből, és pont a cukrászda előtt megyek el, ahol tudom, hogy tök fincsi puncsos mignon van? Na, ilyenkor mit csináljak, hogy a "finom, finom" helyett a "vékony,vékony" járjon az eszemben?? :/ Csak a motiváció hiányzik, de az nagyon. Mennyit fogyjak, és azt mennyi idő alatt érhetem el optimálisan? 18 hét múlva megyek tesóm esküvőjére, én leszek a koszorúslány, és vékony szeretnék arra lenni. Meg 6 hét múlva meglátogatom a volt sulimat, ahol a kedvenc napközistanárom van, és szeretném, ha már valamivel vékonyabban láthatna. Kérlek, segítsetek! Valami motiváció kéne, valami elég nagy.. Köszi előre is! :)


2012. febr. 17. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A módszereket úgy látom, tudod, tényleg csak a motiváció hiányzik. Ez viszont csak rajtad múlik, mi nem tudunk elköteleződni helyetted.


Majd ha agyilag megérsz arra, hogy le AKARSZ fogyni (nem fellángolásból, hanem komolyan), akkor menni fog, és egy percig sem fogsz azon gondolkozni, hogy egyél mignont vagy ne.


A sulira ne fogd, ennél már csak stresszesebb lesz az életed (egyetem, munka, stb.), azt kell elérned, hogy ne a kajálás legyen a stresszoldás, hanem mondjuk a sport.


Tehát ha feszült vagy, sok a tanulnivaló, stresszelsz a nagydoga miatt, akkor menj ki futni (jó, most valami benti sportot válassz, míg ilyen az idő), erre is rá lehet szokni, és sokkal jobban is fogod érezni magad.

2012. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maradéktalanul próbáld meg betartani a kormány összes intézkedését, és törvényét!


Isten óvjon utadon!


Az emberiség büszke lesz rád, ha visszatérsz!

2012. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, második: no comment. :DDDD Azért örülök, hogy valakinek ez örömet okoz. :D
2012. febr. 17. 22:01
 4/5 *gin* ***** válasza:

csak én nem értem, de mi köze a töridolgozatnak a sütievéshez? attól lesz ötös a doga? ha én minden zh-m és vizsgám előtt zabáltam volna, már 100 kiló lennék :D


na de viccet félretéve gondolom az a problem h tanulás közben rágcsálnál. ezt meg is teheted, csak ne csokival meg csipsszel, hanem mondjuk készíts magadnak egy gyümölcs tálat, és abból csemegézz. vagy reszelj le répát és almát citromlével, az is finom :)


így nem lehet megmondani, hogy mennyit fogyj... amennyivel már jól érzed magad. ha átlagos izomzatod van, akkor olyan 6-8 kilónál többet nem kell leadnod szerintem, ez 10-12 hét alatt menni fog. de akkor nincsen elcsábulás meg bűnözés...


ha szereted, ha a képedbe mondják, hogy mennyire szr vagy, amikor diéta alatt bezabálsz, akkor ajánlom a lifetilt.blog.hu átolvasását.

2012. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy csinálnám hogy egy kedvenc sztáromat vagy csak egy noname számomra tetsző testalkatot beállítanék a szgép. hátterének, telefonra, meg hűtőre ki tenném és így mindig látnám :)
2012. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!