Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valahol egy 15-20...

Van itt valahol egy 15-20 éves lány, aki kitartana mellettem, egymásba öntenénk a lelket és levelezne velem közös fogyókúránk során?

Figyelt kérdés
Úgy érzem jól jönne egy társ, aki segítene és cserében én is segíteném :) Leírnánk egymásnak, hogy mit ettünk, mit szeretnénk elérni, segítenénk egymást a mélypontokon. Én kb. 10-15 kilótól szeretnék megszabadulni.
2013. febr. 17. 14:34
 1/4 anonim válasza:
Szia!én 21 vagyok 78ról fogynék 60ra.még nem tudom hogyan álljak neki.ha van kedved írj,este leszek sokat fent.
2013. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok :)


168 és 66 körül :)

2013. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!én is 10-15kilót szeretnék leadni..én napló írással kísérleteztem,de nem jött be,mert sokszor nem volt hozzá kedvem,aztán beláttam hogy nincs értelme:)a te ötleted viszont tök jó!ha gondolod írhatsz nekem is:) 15/L
2013. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz:) Már jó ideje fogyózok, de szeretem másokkal megbeszélni, tapasztalatot cserélni, segíteni, ha jól haladok, kicsit dicsekedni, ha rosszul, panaszkodni, és fordítva:)
2013. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!