Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasból szeretnék főleg fogyni,...

Hasból szeretnék főleg fogyni, ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tisztában vagyok vele, hogy nincs helyi fogyás (vagyis hogy csak egy "kijelölt" területről fogy le az ember), olyan gyakorlatokat szeretnék kapni, amik FŐLEG az alhasról vagdosság le szépen lassan az úszógumit! Köszönöm előre is!:)

2013. febr. 10. 15:50
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Szia! ami nekem bejött a sok futás és fekvőtámasz
2013. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
Állítólag a búzából készült ételeket kell teljesen elhagyni (a teljes kiőrlésűt is!!!), mert a búza felelős a leadhatatlan úszógumiért, és még sok betegségért is. Például a müzlikben is általában legalább 30%-ban található búza, úgyhogy az ilyen sem jó.
2013. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
32-es Állítólag-e ? -Azt nem tudom,csak saját tapasztalat,hogy 4-hónapja nem eszem kenyeret és lisztes ételeket,(rozsos abonettel helyettesítettem)-persze én csinálok hasizomedzést is és eltűnt az úszógumi szerű hasi zsír.
2013. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a 32. válaszolónak.:)

33.:gratulálok az eredményedhez :) annyit kérdeznék még, hogy milyen gyakorlatokat csinálsz a hasadra és naponta kb. mennyi időt edzel?:)

2013. febr. 16. 10:56
 35/35 anonim válasza:

32-es vagyok.


Én is csinálok hasizom gyakorlatot, én ezt a gyakorlatsort csinálom:

http://www.youtube.com/watch?v=2rL8oWkk7DQ

2013. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!