Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasból szeretnék főleg fogyni,...

Hasból szeretnék főleg fogyni, ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tisztában vagyok vele, hogy nincs helyi fogyás (vagyis hogy csak egy "kijelölt" területről fogy le az ember), olyan gyakorlatokat szeretnék kapni, amik FŐLEG az alhasról vagdosság le szépen lassan az úszógumit! Köszönöm előre is!:)

2013. febr. 10. 15:50
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

15. válaszolónak nagyon szépen köszönöm a támogatást.:) 17 vagyok, 168cm és 54-55 kg. Nem szeretnék sokat fogyni, csak 50-51kg-ig maximum. Mindig is sportoltam, táncoltam 7évig,tavasz-nyáron futok, és rendszeresen tornázok itthon esténként, ezért alapjában véve nagyon izmos vagyok, csak volt egy sérülésem,ami miatt tesiórán sem tudtam nagyon semmit csinálni, meg itthon sem, és hát a hasamra felszaladt 1-2(biztosan máshova is, én a hasamon vettem észre és ott zavar nagyon).Azért kértem még gyakorlatokat, mert pl. egy Rubint Réka Fittarénát meg sem érzek...:/

WhiskeyKólának pedig annyit szeretnék mondani, hogy legyen szíves küldjön nekem egy képet az Ő testéről, hogy megnézhessük, hogy a nagy szája mellé társul-e valami, vagy csak mérhetetlen nagy ellenségesség!! :)

2013. febr. 10. 20:14
 22/35 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező tessék agyat növeszteni, ha lepontozol mindenkit attól nem lesz igazat, mi nem fogunk erről könyvet írni mert már ezt régen megírták. Tisztában kéne lenned azzal hogy mi a zsír mi az izom.

[link]

A képen látható az egyenes hasizom, ez akkor fog látszani ha alacsony lesz a testZSÍRszázalék, A hasizomgyakorlatoktól viszont az izom nő. Ezt a két dolgot tömegnövelés (ilyenkor nő az izom) és szálkásítás (fogyás nagy részben zsírból) fázisában lehet elérni, de a kettő együtt nem működik, pontosabban olyan rövid távon amit te szeretnél nem.


Én magam nagy ívben leszarom mennyit akarsz fogyni nem az én célom én jó vagyok így 90-91kg-al, nem én akarok fogyni (legalábbis még nincs itt az ideje) hanem te!

2013. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Ugyan már, kérdező, ha képet küldenék és tetszene, akkor az lenne, hogy biztos kamu képet küldtem, ha pedig nem tetszene, akkor egyértelmű lenne a reakció, tehát akárhogyan is alakulna a dolog, én úgyis hátrányt élveznék ebben a helyzetben. Úgyhogy részemről ez a viszálykodás itt ért véget és remélem, hogy sikerül elérned a kívánt eredményt.


Amúgy a whiskys kólát nem ajánlom, hogy kipróbáld, kávéval viszont nyerő párosítás. :)

2013. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

20.válaszoló: kitartásban nincs hiány.:) természetesen nem, diétázok mellette elég rendesen.:) 17 éves vagyok 2-3 kilóról beszélünk maximum.:)


Kedves Angavalion! Szerintem azzal a sportoló múlttal,amivel rendelkezem, elég nagy az agyam ezen a téren (is). Nem pontoztam le szerintem senkit sem,szimplán azokat a válaszokat értékeltem, amelyek számomra hasznosak...én kérek elnézést, hogy a ti csipkelődésetek nem tartozik ezek közé. Tudhatnád, hogy másképp működik egy női és egy férfi test is, és akkor nem egy férfi kockahasat linkeltél volna be..(mellesleg kockás a hasam lány létemre)

Azt hiszem erre szokták azt mondani, hogy " aki nem ért hozzá, az tanítja".

Egyébként szánalmas, hogy azon a "van-e helyi zsírégetés vagy nincs" szókapcsolaton rágódtok már egész nap.:) Ha nem tudtok építő kommentet írni, inkább tényleg menjetek máshova legyetek szívesek.:)

2013. febr. 10. 20:22
 25/35 anonim ***** válasza:
60%
Ha értesz hozzá ne kérdezz, főleg ne hülyeséget.
2013. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
49%
A link nem egy férfi kockahas, a kép az ember izmairól szól, a nőkön is teljesen ugyanolyanok az izmok.
2013. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinak és egy nőnek ugyanúgy kell szálkásítania, ha alacsony testzsírt akar. Ebben nem tér el a férfi és a női test működése.
2013. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
55%

15-ös vagyok,Ha ilyen fiatal vagy sima ügy lesz a lapos has.( Nekem nehezebb volt de sikerült,nekem a lányom 16-éves)

Ha a sérülésed engedi ugrókötelezz és ússz,ki próbálhatod a fekvőtámasz kitartását egyenes karral,behúzott hassal.-Nagyon jól formáz. Nyárig mellőzd az édességet és igyál sok vizet.Sok sikert!

2013. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásítani ugyanúgy kell,-de a legtöbb nő előbb utóbb szülni is fog-(a férfiak jobb esetbe nem:) és csak testzsírcsökkentéssel a büdös életben nem fogja visszanyerni senki az eredeti formáját,míg ha hasizmozik kitartóan akkor igen.
2013. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a hasizmot(meg az összes többi izmot) edzeni kell, különben szarul fog kinézni. De nem szálkásodik tőle a has
2013. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!