Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyottak! Milyen volt az...

Mosolyogj! kérdése:

Lefogyottak! Milyen volt az életed kövéren és milyen most?

Figyelt kérdés
mi volt a különbség aközött ahogyan érezted magad, ahogyan mások viszonyultak hozzád, vagy egyéb akármilyen különbség...

2013. jan. 26. 21:42
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Eddig örültem, hogy le tudtam fogyni, de mostanában megint magamba fordultam..

170/63 kg vagyok és 15 éves. Általánosba mindig b@szogattak, meg persze a családba is. Körülbelül egy éve határoztam el magam több kevesebb sikerrel jártam. Volt, hogy fogytam, megálltam, híztam fogytam. Nagyon örültem, hogy a mérleg 73 kg helyett 65-öt mutatott az iskolai mérésen december elején. Aztán a karácsony és a nem odafigyelés miatt felszedtem 4 kg-ot. 67 kg voltam január elejére. 63 kg vagyok, semmi bajom nem lenne magammal, ha nem lenne ilyen vastag a csípőmön a háj, és a hátamon. Meg a nagy mellem....nem szeretem!

Amúgy gondolhatjátok azt is, hogy biztos bekövetkezett nálam ez a yo-yo effektus, hogy koplaltam ameddig bírtam, majd telezabáltam magam, és visszaszedtem. De nem ez történt. Csak egyszerűen hízékony fajta vagyok, amit valószínűleg apumtól örököltem, aki nem kis darab ember. Ha nem figyelek az evésre már is hízok. Anyum az meg nagy csoki függő, állandóan eszik, és 60 kg, ami nem is látszik rajta.

Ahelyett, hogy örülnék a -10 kg-nak azon torom a fejem, hogy lemenjen az a maradék 5.Egyenlőre nagyon nem vagyok boldog, de remélem egyszer jól fogom érezni magam a bőrömben.

2013. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerek szülése után mázsa fölé szaladt a súlyom, hát nem kívánom senkinek. Sírtam ha menni kellett valahova, sírtam ha ruhákat kellett vennem, sírtam ha a család nyáron strandra akart menni.

Jelenleg ott tartok, hogy leadtam 20 kilót kemény edzéssel és diétával fél év alatt, és még ennyit le fogok. Az emberek odajönnek, megdicsérnek, tanácsot kérnek, a sportban barátokra találtam, kapok magamra ruhákat átlagos boltban is, formálódnak az izmaim és erre nagyon büszke vagyok. Nem adnám ezt az életet semmiért, még ha néha nehéz is a diéta (ami nem éhezés!!!).

2013. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen 75 kg voltam a 172 cmhez... nagyon rossz volt , volt hogy beszoltak, utáltam hogy nem vehetek fel csinos ruhákat, engem nem néznek meg a fiuk stb.

most 15 évesen 9hónappal a fogyókúrám után 175 cm-esen és 56 kgosan boldogabb vagyok . Sok fiu megnéz, udvarolnak. Több csinos ruhám van amik jol álnak, de egy baj van hogy a hasam még nem tökéletes. Hétfőtöl elkezdek gyurni rá és kerülni a cukros lisztes kajákat. :)

Vékonyan szebb az élet :*

2013. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szia:) Én 173 cm magas vagyok, világéletemben kicsit husibb voltam. A legnagyobb súlyom az olyan 70 kg lehetett még 2010 nyarán. Pfuj... Azután az átlagos súlyom olyan 66-67 kg körül lehetett. Így ismerkedtem meg a mostani barátommal 2011 vége felé, amikor össze is jöttünk. Mindig is zavart, hogy ő szálkás, alkatilag vékony, én meg kétszer akkorának tűnök mellette. Sosem hozta fel a témát, és tudtam, hogy szeret, és hogy szépnek tart, mivel mikor összejöttünk akkor már hónapok óta szerelmes volt belém:D De mindig eszembe jutott, hogy az előző lányok, akik tetszettek neki, szinte kivétel nélkül olyan kis "csontik". De tényleg. Bár össze nem jött velük, de nagy szerelmei voltak régebben... rettenetesen irritált, nem hittem el hogy egy ilyen ronda bálnában mint én, akkor mégis mit láthat?! Gyötrelmes hónapok voltak ezek, amik következtek, rettentően sokat nyavalyogtam neki a külsőm miatt, emiatt sokat veszekedtünk utána, hogy vele nem is foglalkoztam, csak magamon siránkoztam. Igaza volt. Érettségi előtt elkezdtem fogyózni, 2012 áprilisában, amikor vége lett a sulinak. Az egy hónap alatt kb 64 kg lettem. Nyáron folyamatosan diétáztam, kisebb megszakításokkal, nyár végére így lettem 60 kg, ahol nagyon sokáig stagnált a súlyom. Pár hét után végre megindult, így novemberre elértem már majdnem az 57 kg-t is. Azóta is tartom, 58-59 között vagyok, sohasem volt ilyen alacsony a súlyom.:) Most 56 körülre szeretnék lemenni, vagyis méretekben kifejezve a mostani 90-59-88-at kicsit még redukálni.. de leginkább a combomat, ami 50 centi körül van, a vádlim meg 35.. annyira utálom a formáját, hogy vaskos... nem vékony a bokám, és komolyan rühellem.. utálom a husi kifejezést amit néha rám aggatnak, tudom, hogy azért, mert van fenekem, kicsit husis a combom (szóval nem piszkafa) meg eléggé nagy a mellem (70 vagy 75, hozzá C és D kosár közötti), de akkor is UTÁLOM a husi szót, az nekem = azzal, hogy zsíros, dagadt, stb ... Szóval most sem érzem magam jól a bőrömben, sokszor előfordul, hogy alig eszem, és akkor érzem igazán jól magam, ha mindenki előtt egészséges dolgokból és keveset eszek. Ha meg itthon vagyok, nagyon keveset eszek, nem is akarok többet. Szóval most is ugyanúgy cserélnék vagy millió emberrel testalkatot illetően. :) Remélem nemsokára megváltozik ez, de hát nemtudom...
2013. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

90-59-88-al és 50-es combbal te még tovább akarsz fogyni??


Javaslom neked is a pszichológust!

Nem vicc, tényleg!


88-as csípővel létezhetetlen, hogy nagy feneked legyen. Főleg ehhez a magassághoz.

Ha pedig a bokád vastag, az a koporsóban is az lesz.


Sose voltam ennyire vékony, mégis mindenki csúfolt kiskoromban: "Fogpiszkáló, szúnyog...."


Akkoriban nagyon sz.rul esett, de komolyan utólag hálás vagyok ezért, mert ennek köszönhetem, hogy sose éreztem kényszert arra, hogy fogyózzak, hogy sanyargassam magam.

Nem éreztem soha bűntudatot, ha megettem egy-két szelet tortát vagy éppen egy nagy pizzát (alapvetően rendben volt az étkezésem és sportoltam is).


Még közel 60 kilósan is (158 centihez) is vékonynak éreztem magam. Nem normál súlyúnak, hanem vékonynak.

(Persze az egészségem miatt egy kicsit lejjebb dolgoztam belőle).

2013. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Rosszul fejeztem ki magam:) Nem szó szerint nagy, csak hát van, nem lapos, mert direkt rádolgoztam, régen nagyon lapos volt és szép lassan kikerekedett, de csak hátrafele, egész esztétikus, de lehetne kisebb is. Nekem a pici, kerek, fokhagymapopsi tetszik. Összességében az életem nem nagyon változott, de sokan rácsodálkoznak, hogy mennyit fogytam... És egy valamiért viszont büszke vagyok magamra, hogy úgy néz ki, életemben először nem leszek dagi nyáron!!:) Soha nem tudtam egy miniszoknyát meg ilyesmit se felvenni, nem voltam bennük szép, de most lassan elérem azokat a formákat amikkel szívesen felvennék egész rövid kis ruhákat is:) A felsőtestem már így is tetszik, kicsit még majd a hasamra edzek, a lábam az, amit nagyon alakítani akarok, hogy szép vékony legyen. Utána egy kis szín (mivel hullafehér vagyok), és kész is :) Akkor egészen elégedett lehetek majd. Régen mindig kínszenvedés volt a nyár, sose éreztem magam jól a ruhákban, bár bókokat úgy is bőven kaptam, barátom is volt, de hát mégis, na ... most sokkal jobban érzem magam, annyi, hogy nem tudok megelégedni a "majdnem" tökéletessel, nekem a 110%-ig tökéletes kell.:) (Csak magammal szemben vagyok ilyen egyébként, másokkal sohasem.) Mindig is teljesítménykényszerem volt...
2013. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!