Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi értelme van kövéren élni?

Mi értelme van kövéren élni?

Figyelt kérdés

magamra értem. 10 kiló felesleg van rajtam. nem eszem zsíros kajákat, rengeteg zöldség,gyümi,és tényleg alig eszem,olyat ami hízlal. Mégis ez a 10 kiló nem akar lemenni,és már elegem van hogy folyton azt hallom mindenhol hogy dagadék vagyok. És mi élsz,hisz így nincs életed,meg fogyj le. Adok magamra ( nem vagyok elhanyagolt) alakomnak megfelelő ruhákat hordok,smink,frizura,de ez a 10 kiló...

Most nyáron tovább fogok futni,mozogni,de tényleg úgy érzem nincs miért élnem. Ma már kiléptem a busz elé...


2012. jún. 11. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha mindössze 10 kg súlyfelesleg van rajtad, akkor azért olyan egészségtelenül dagadt nem lehetsz. Van a testsúlynál egy adag genetikai összetevő is, van aki ha megfeszül sem lesz nádszál-vékony. Fogadd el, hogy te ilyen vagy, és élvezd az életet, sz@rd le a súlyodat! Legrosszabb esetben nem címlaplányként fogsz megélni. Aki csúfol, azzal meg nem kell foglalkozni. Értelmes emberek nem csesztetnek másokat, a hülyék véleménye meg kit érdekel?:)
2012. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Csak rosszul esik:( 12 évesen leadtam 30 kilót... persze nem egyszerre..,csak fent maradt még 10:(

Köszi a válaszod:)

18/L

2012. jún. 11. 18:12
 3/21 anonim válasza:
Küldj magadról képet!
2012. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Puszedly :-) válasza:

Ne aggódj! 10 kiló az semmi!

Egyébként hány kiló vagy és milyen magas?

Aránytalanul híztál?Hová ment?

2012. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Zakathol ***** válasza:

10 kiló semmi?

[link]

2012. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Combra ment...:( 167 cm,és 75 kiló vagyok:(
2012. jún. 11. 18:26
 7/21 anonim ***** válasza:
én is rettentően el vagyok keseredve. kb 15 kg van rajtam. annyiszor próbáltam már fogyókúrázni, 0 eredménnyel. most kalóriaszámláló diétát csinálok, 2 hete, de semmi eredmény. nem vagyok csúnya, de most pl visszanéztem a hétvégén készült fényképeket egy buliban és legszívesebben lehánytam volna a monitort. mindjárt megölöm magam, annyira gyűlölöm magamat :(
2012. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azért mert nincs kiszámolva a kajád, nem írtad hogy edzenél valamit, így azért nehéz a megtudni hogy valóban jó-e amit csinálsz : javaslom : Sárga Kapszula című könyvet ingyenes neten fent van ha így sem megy akkor vagy nem tartottad be az ott leírtakat, vagy te egy UFO vagy és különbözöl a többi 7 milliárd embertől akik ha edzenek + megfelelő a tápérték arány mikro-makro tápanyagokból akkor tud változni.Amúgy ezt a jaj ki lépek a busz elé hisztit jó lenne elfelejteni, ebből arra következtetek hogy vagy vagy 14 éves vagy egy debil felnőtt vagy de szerintem mind a 2 kiábrándító és sokkal gázosabb az ahogy viselkedsz mint ahogy kinézel...
2012. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát 10 kiló szerintem is rengeteg,most újból belevetem magam teljesen a sportba...
2012. jún. 11. 18:31
 10/21 Ci.ara válasza:

Hali :)

Na szóval heti 4 aerob mozgást iktass be ami 40-50percig tartson futás, biciklizés...

Kajád nézzen ki úgy h magas fehérje tartalom alacsony szénhidrát

Amiből táplálkozz: teljes kiőrlésű kenyér, csirkemell, rizs, krumpli, túró, tojásfehérje

fehérjéből legyen meg kilónként a 2-2,5fehérje ! ami azt jelenti h egy 10kilós embernek 20-25g fehérjét kell bevinni (10*2v10*2,5)

2012. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!