Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi értelme van kövéren élni?

Mi értelme van kövéren élni?

Figyelt kérdés

magamra értem. 10 kiló felesleg van rajtam. nem eszem zsíros kajákat, rengeteg zöldség,gyümi,és tényleg alig eszem,olyat ami hízlal. Mégis ez a 10 kiló nem akar lemenni,és már elegem van hogy folyton azt hallom mindenhol hogy dagadék vagyok. És mi élsz,hisz így nincs életed,meg fogyj le. Adok magamra ( nem vagyok elhanyagolt) alakomnak megfelelő ruhákat hordok,smink,frizura,de ez a 10 kiló...

Most nyáron tovább fogok futni,mozogni,de tényleg úgy érzem nincs miért élnem. Ma már kiléptem a busz elé...


2012. jún. 11. 17:59
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) nos hát elkezdtem fogyni:D napi egy órát mozgok,ha úgy tartja kedvem akkor 2 órát attól függ,de mindennap mozgok:) centikben látszik leginkább a dolog,ami eddig szűk volt nadrág most kezd lógni már:)) lassan a hasam is lemegy:D
2012. júl. 14. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!