Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van annak értelme, ha egy...

Van annak értelme, ha egy héten egyszer egy nap nem eszek semmit csak iszom?

Figyelt kérdés
minden héten böjtölnék egy napot

2012. márc. 6. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nincs értelme, mert vércukor csökkenésed lehet meg egészségileg is tönkre vághatod magad így. És a szervezetednek minden nap szüksége van valamilyen tápanyagra. Ha igazán fogyókúrázni akarsz akkor javaslom hogy egyél többször keveset ezt a megoldást sokan dicsérik és sportolj is mellette valamit.
2012. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs, sőt egyszer csak megelégelsz és jól bezabálsz..
2012. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
én viszont azt olvastam, hogy igenis van értelme, mert heti egy napot hagyjuk pihenni a szervezetet. és jót tesz neki. meg egy nap alatt nem lesz ám senkinek semmi baja. hogy vágná tönkre magát. egy nap alatt éppen kiürül talán az előző napi kaja. fogyást ne várj a dologtól, de szerintem semmi bajod nem lesz tőle,és ha jól esik a közérzetednek, akkor csináld nyugodtan.de mindenképp igyál elég folyadékot. 3 liter, és mehet zöldséglé is.
2012. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Jézusom honnan szalajtottak titeket? Méghogy pihenni kell a szervezetnek? Akkor pihensz, ha eleget alszol! A pihenés nem arra vonatkozik hogy nem eszel...FACEPALM


Ne hallgass a baromságokra! Minden nap enni kell, vitamint, fehérjét, kis szénhidrátot és kis zsírtartalmú ételeket!

2012. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!