Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futópados futásnak tényleg...

A futópados futásnak tényleg nincs értelme fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés
10 kilót kéne leadnom, gondoltam futással, biciklizéssel lemegy. Kondibérletet szeretnék venni, de olvastam a neten hogy a futópados futást felejtsen el, mert közel se olyan hatékony, mint a szabadban történő futás. És mikor végre elhatároztam, hogy mostmár tényleg nekikezdek, ez a "vélemény" elbizonytalanított. Miért nem olyan hatékony a futópados edzés, és miért nem javasolja, aki ellene van?
2012. jan. 27. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, bocs hogy nem a kérdésre válaszolok de ez engem is érdekel mert pont így vagyok én is 10 kilót szeretnék leadni 3 hete futok (futópadon 8as sebességgel), odafigyelek mit eszek még csak 3 ment el...ami simán lehet víz is.:((
2012. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
intervallumos edzést javaslok,nézz utána.
2012. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istentől ne lenne hatékony, max a hátránya annyi, hogy nem az erdőben a jó szabad levegőn futsz.
2012. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki ezt irta, az nem sokat ért hozzá - ha megfelelö fokozatra van állitva, akkor fogyás szempontjából ugyanolyan, mint a szabadban történö futás. Természetesen ha a legalacsonyabbra van állitva, akkor nem sokat ér, de ez nem a pad hibája.
2012. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen ostobaságot még nem hallottam -.-


Pont hogy hatékonyabb. Hiszen a természetben nem mindenki teheti meg hogy hegymenetben fusson,a futópadon pedig simán be lehet állítani. A hegymenetes futás égeti igazán csak a kalóriákat...

2012. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tényleg sötét és logikátlan kérdés.

ugyanúgy futsz,mozogsz rajta,tehát kalóriát égetsz.

kalória deficit nélkül meg kifuthatsz a világból is,akkor sem fogsz fogyni,de legalább a kondid jobb lesz.

2012. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igenis hasznos! nekem futópadom van itthon, 1 hónap alatt 5 kg ment le rólam, majdnem minden nap edzettem. De kitartónak kell lenni és 6 után nem enni.
2012. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :)
2012. jan. 29. 18:53
 9/9 anonim válasza:
Csak koptatod vele a terded , mert kemeny talalyon futsz ! 15/F
2015. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!