Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pulzusmérő óra vásárlásán...

Pulzusmérő óra vásárlásán gondolkodom! Van értelme? Tapasztaltak hozzászólását várom!

Figyelt kérdés
Fogyókúra kellős közepén vagyok és sokat olvasok a zsírégető pulzusszámról. Diétázok és mozgok is, most a spinninget szeretném kipróbálni. Olvastam, hogy bizonyos pulzus szám felett már nem zsírt éget a szervezet, hanem erősít, én ezt szeretném elkerülni!

2012. márc. 20. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom ne olvasgass többet róla mert egy baromság az egész, minthogy az is hogy x perc után indul be a zsírégetés. Ezt az egész zsírégető tartomány arra volt jó valakinek hogy megszedje magát... Ha sétálsz 200 métert már akkor is zsírt égetsz, akkor nem fogsz égetni ha nincs megfelelően ellátva a szervezeted mert akkor izmot fogsz veszíteni.
2012. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Arról meg ne is beszéljünk hogy a zsírégetés döntő mértékben nem a sportolás alatt történik hanem utána
2012. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Akkor ez is csak egy marketing fogás?! :(
2012. márc. 20. 19:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, kb olyan szinten van mint a csodabogyók csak ezt még többen elhiszik és úgy mondják tovább hogy azt se tudják miről van szó. Egyedül kcal fogyasztást mérő óráknak hihetsz valamennyire, bár azt is csak fenntartásokkal, de azok alapvetően hasznos cuccok.
2012. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elvileg ezekben a pulzusmérőkben benne van a kalóriamérő funkció is, nem?
2012. márc. 20. 21:24
 6/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de látom kitartasz amellett amiket olvastál...
2012. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem! :) Megspóroltál nekem több ezer forintot! :) Köszönöm! :)
2012. márc. 21. 07:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Szívesen! Megkérdezhetem hogy mennyit sikerült már fogynod?
2012. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Összesen 17 kg-ot! Először leadtam 10 kg-ot, aztán belefáradtam, szerintem agyban elvesztettem a kontrollt! Most 7 hete fogyókúrázom újra és 7 kg-nál tartok. Még 11 kg kéne az álomsúlyig, de ha még 6 kg lemegy, akkor már boldog leszek!
2012. márc. 21. 10:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok, csak így tovább :)
2012. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!