Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pulzusmérő óra vásárlásán...

Pulzusmérő óra vásárlásán gondolkodom! Van értelme? Tapasztaltak hozzászólását várom!

Figyelt kérdés
Fogyókúra kellős közepén vagyok és sokat olvasok a zsírégető pulzusszámról. Diétázok és mozgok is, most a spinninget szeretném kipróbálni. Olvastam, hogy bizonyos pulzus szám felett már nem zsírt éget a szervezet, hanem erősít, én ezt szeretném elkerülni!

2012. márc. 20. 18:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. márc. 21. 13:38
 12/15 A kérdező kommentje:
Közel áll hozzád a fitness vagy esetleg ebben a körben dolgozol?
2012. márc. 21. 14:50
 13/15 anonim ***** válasza:
írtam üzenetet
2012. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát azért kedves válaszolók ez azért nem így van... "200 méter gyaloglása után már zsír égetsz" kedves válaszoló, akkor az izmainkban miért vannak glikogénraktárak? miért vagyunk képesek dextrózt is raktározni? ez azért annyira nem "csodabogyó" kategória... van értelme befektetni, ha komoly sportoló vagy, akinek tényleg számít, hogy mikor mit éget. és igen ha jobban megerőlteted az izmaidat, akkor azt jelzi a megemelkedett pulzusszám is... ezt azért nem szokták hagyni pl a testépítők, mert akkor az edzés pihenő időszakban szintentartás/átmozgatás helyett átcsap túledztésbe, ami ugye nem jó, mert nem tudnak nőni az izmai, nem gyógyulnak az izomrostok... de amúgy meg igazatok van. átlagos fogyinál elég mozognod és nem kell ilyen drága vackokkal törődni. én 30 kilót mindenféle kütyü meg csoda cucc nélkül adtam le, 10 hónap alatt. sok sikert a további fogyáshoz! :D
2012. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és gratulálok a sikeres fogyáshoz!!!!! Már én is 28 kg-nál tartok! :)
2012. aug. 9. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!