Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy fogyhatok aprilisig 5-8kg-t?

Igy fogyhatok aprilisig 5-8kg-t?

Figyelt kérdés

Mar bejelentettem a szuleimnek hogy fogyokurazni szeretnek es vegyenek/fozzenek fogyokuras etelt de nem hajlandoak miattam kulon fozni/vasarolni. Azt mondtak alljam meg hogy ne egyek ami hizlal. Szoval ahogy latjatok nem tamogatnak csak kritizalnak hogy kover vagyok amikor ez az o hibajuk.

Etrend:

reggeli: 1 szelet kenyer,vekonyan megkenve vajjal es szalamival

ebed: normal etel csak az eddigi adagaim fele

vacsora: 1 szelet piritos


este 6 ora utan nincs eves.

Napi 3-4liter citromos viz.

Eves elott 1 pohar viz


Mozgas:

Rubint Reka Legy onmagad dvdje


Velemeny , tanacsok????


2013. jan. 26. 14:19
 1/8 anonim válasza:
Reggel szerintem elég lenne egy sima vajaskenyér..( szalámi nélkül)
2013. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség az evés előtt vagy után 1 pohár víz. kb annyit segít h tele lesz egy darabig a gyomrod.
2013. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem így nem lehet annyit fogyni ennyi idő alatt. Egyébként hány éves vagy?
2013. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Iszonyu rossz dieta
2013. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mer lenne rossz? Jobb mintha eheztetnem magam.

16

2013. jan. 26. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van.nagyon szar diéta.inkább ne csinálj semmit,de sportolj sokat.
2013. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ez így nem jó.reggel is szénhidrát,este is,és gondolom az ebédben is van egy kis rizs,krumpli,tészta

a reggeli még belefér,de az esti pirítós helyett valami fehérjét kéne enni,mondjuk rántotta.

ez az este hat után nem evés szerintem hülyeség,inkább lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél

a sok folyadék viszont pozitív

2013. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Adam9211 ***** válasza:

Ne haragudj, de tényleg borzalmas ez a diéta... De az is borzalmas, hogy a szüleid nem támogatnak...


Lényeg hogy ezt felejtsd el: "este 6 ora utan nincs eves"


3 óránként egyél kis adagokat! Pl: 7:00, 10:00, 13:00, 16:00, 19:00, (lefekvés előtt is kellene ha ezt meg tudod oldani, legjobb ilyenkorra a sovány túró)


Ha tudod cseréltesd le a finomított lisztből készült kenyeret barna kenyérre, szüleid is ehetik sima kenyér helyett, egészségesebb is!

Vajat felejtsd el mert ezek többnyire állati eredetűek és tele vannak telített zsírsavval, helyettük inkább margarin, valamint a szalámit hanyagold is mert ezekbe is beledarálnak jó sok zsírt... ha nem tudsz vetetni csirkemell sonkákat akkor inkább párizsi (nem szoktam ilyeneket írni, de most ez van, jobb mint a szalámi...)


Műzliszeleteket szereted? Elég tűrhető áron vannak... Keress olyanokat amik hozzáadott cukor nélkül készülnek, 50-60Ft, 10óraira nyugodtan megehetsz 1-et, de akár 2-t is!


Ebédet folyadékkal indítsd, ez telíti a gyomrod és nem tudsz enni annyit, hamarabb jól laksz! Én mindig jó nagy adag zöldséglevessel indítottam! :) Ha rizs vagy főzelék van otthon nyugodtan megeheted (főleg ha hüvelyes), bár van benne minimális liszt, de nem vészes, mellé főzess anyuddal 1 tojást, főképp telítetlen zsírsavakból áll, és omega3 + B vitaminok is megtalálhatóak benne!


Uzsonnára kis szelet barna kenyeret egyél 1 tojásal és pár dkg sonkával (ha nem tudsz akkor párizsival)


Ha tudsz mindenképp uzsonna előtt tornázz, torna előtt 2-2,5 órával már ne egyél!


Vacsora pedig lehetne egy kefír, kis szelet barna kenyérrel!


Nem szoktam ilyet írni, de sajnos ha szüleid nem támogatnak nem írhatok barna rizst, abonett kenyeret, olivaolajon sütött csirkemellet, stb...


Citromos víz viszont okos megoldás, ha a citromlé valóban citromból készült, de még az 50%-os sem rossz! C vitamin segít a zsírégetésben! És az evés előtti folyadék is jó megoldás! 2 pohár vizet is megihatsz! :)


Sok sikert!

2013. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!