Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le biztosan...

Andy1992 kérdése:

Hogyan fogyhatok le biztosan 15 kg-ot áprilisig?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. 165 cm, és 65 kg. 15 kilót szeretnék fogyni a ballagásomig, tehát van rá időm, de ki szeretném kérni a véleményeteket, tapasztalatotokat evvel kapcsolatban, mert nem vagyok jártas ilyen dolgokban sajnos... :( Mivel nem rég műtötték a lábamat (visszérműtét), ezért mozogni egyenlőre csak mérsékelten tudok, de járni fogok boxolni, ill. konditerembe is heti 2-2x. Emellé kellene valami diéta, amivel nem hízok vissza...

Előre is köszönöm a segítségeteket!!!


2010. szept. 1. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem oszd szét az étkezésedet öt részre, reggel szénhidrátot vigyél be, délután már csak fehérjét :) egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, illetve csirkét, halat :)

Amúgy ha rubint rékára tornázol ,az nagyszerű :)

Én ezzel a dologgal fogytam 15kg-ot kb 35hét alatt :)

(Én 173cm 80kg-al kezdtem, de mivel izmosodtam, így tök vékony lettem :D )

2010. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!!

Írok, ha sikerélményem lesz!!:)

2010. szept. 1. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Én diétán vagyok egy anyagcsere zavar miatt és alap , hogy nem nagyon ehetek szénhidrátot, se fehérlisztes dolgokat és napi 10 perc enyhe kimerítő mozgás javasolt.Valamint napi 5-szöri kevés étkezés.

Én Tatarek Rezsőre szoktam tornázni, a honlapján vannak 10 perces edzések is, amik igazi utózsírégetők, de van egy 1 órás edzése, amivel én 2 hónap alatt fogytam 6 kilót.Nagyon jó ám a fickó és amikor egy-egy gyakorlatot csinál, mindig elmnodja, hogy hogyan kell jól csinálni, mit kell érezni, mikor kezd fájni és mindig mondja a gyakorlatok alatt, ha valakit műtöttek, vagy idősebb, akkor mivel tudja az adott mozgást kiváltani.Még erre is gondol.És elmondanám, hogy én már tornáztam itt mindenféle rubint rékára, de ez az, ami tényleg bevált és nagyon jó.

www.tatarekrezso.hu

2010. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!! :) Ezt ki fogom próbálni, ígérem! :)
2010. szept. 1. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs szükséged -15 kg-ra inkább sportolj és formálódj, izmosodj és a centiket nézd, ne a kg-okat ;)...amíg helyre jön a lábad, addig gyógytornára kérj beutalót és ússz sokat ;)
2010. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszod!! :)

Hát azért szeretnék 15 kilót fogyni, mert énekes vagyok, és a színpadon sokkal esztétikusabb szerintem ha karcsúbb vagyok....:) Gyógytornán pedig már én is gondolkoztam!! :)

2010. szept. 1. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!