Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyi idő alatt fogyhatok...

Így mennyi idő alatt fogyhatok le?

Figyelt kérdés
17éves vagyok 58 kg... és 167ccm ha heti 4x 35-40 percet kocogok intenzíven és mellette ügyelek hogy kb 1600-1700kcalt viszek be amiben persze benne van h reggelire rozskenyér szelet sonka saláta továbbiakban pedig zöldség gyümölcs csirkemell túró...szal egészséges ételek...ennyi évesen szerintem nem tenne jót az 100-1200kcalos étkezés szóval így mennyi idő alatt fogyhatok kb 4kgot? nem azt mondom h kövér vagyok de eek a zsírpárnák... főképp a csípőmön zavaró meg a combomon...de mivel tudom h nincs helyi zsírégetés ezért gondoltam így talán sikerül

2013. jan. 23. 16:56
 1/4 fmnxd válasza:
ha ezeket szabályosan betartod, kb. 3-4 hét
2013. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És szerinted a futástól a fenekem is kisebb lesz? vagy pont h növelni fogja?
2013. jan. 24. 18:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak mert már így is nagy sztem .. bár nem mondom kerek de akkor is...
2013. jan. 24. 18:27
 4/4 fmnxd válasza:
hát ezt konkrétan nem tudom, de ajánlom akkor a guggolást
2013. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!