Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék, hogy ezzel a...

Tanácsot kérnék, hogy ezzel a módszerrel le tudok-e adni pár kilót?

Figyelt kérdés

Szóval ezt én állítottam össze és sokat olvastam itt,hogy helyi zsírégetés nincs! Szóval a kérdésem az lenne,hogy ha járok focizni majdnem minden nap és ott azért megvan a 1,5 óra mozgás bőven...szóval ha minden nap a testtömegem x 2,5g fehérjét eszek és rendszeresen így lehetséges e a fogyás?

Ezt a fehérjebevitel egy részét sovány túróban, a második és a harmadik részét pedig tojás és egyéb úton fogom magamba nyomni. Én 81 kg vagyok és ebből 7 kg az tuti rajtam van pláne a hason és a mellen...ennek ellenére azért kellene kondiba is járni vagy elég a foci és a fehérje diéta?

Köszi a válaszokat!



2013. jan. 6. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés.


A fehérje nem fogyaszt, ez kicsit félreérthető. Túrót, tojást és nagy fehérjetartalmú kajákat ennél? Így lehet fogyni, mert a szénhidrátot lent tartod (ez nem azt jelenti, hogy zöldséget nem ehetsz, abból fogyassz, nincs bennük sok ch).


Viszont a túró növekedési hormonokat, marhainzulint tartalmaz, mivel eleve a tej a borjú növekedését segítő táplálék. Én azt mondom maradj meg a tojásnál s a húsoknál, de ha megy neked túróval, is, van rá esély simán hogy jó lesz így. De valószínűleg még jobb lenne túró nélkül. Majd figyeld meg ha nem eszel sok szénhidrátot, a sport teljesítményed nem fog leesni, pedig a legtöbb ember azt hiszi (sőt azt tanítják) hogy ennek kellene történnie.

2013. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!