Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel tudnám...

Milyen módszerrel tudnám hatékonyan formálni az alakomat? Bővebben alul.

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, 90kg és 188cm. Hetente 3-4x edzek és ezen kívül heti 2x MMA edzés, amit évek óta versenyszerűen végzek. Az a helyzet, hogy hajlamos vagyok a hízásra. Felszedek pár kg-t és rögtön meglátszik a hasamon, oldalamon. A kezeim, lábaim izmosak, nincs rajtuk felesleg. Milyen módszerrel tudnám formálni magam, és pár kg-t l is szeretnék dobni, izomban visszaszedni. Értelmes válaszokat várok. Előre is köszönöm!

2013. jan. 1. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem agyagból vagy, téged nem lehet formálni. Ha valamely testrészeden felesleg van, fogyni kell, míg el nem tűnik a felesleges zsír. Izmot erőedzéssel lehet növeszteni. Annak helyét viszont meghatározhatod. Arra az izomra kell gyúrni, amit erősíteni/növeszteni szándékozol.
2013. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ezt értem, de én azt szeretném, ha mondanátok valami hatékony módszert fogyásra.
2013. jan. 1. 17:52
 3/5 Awful11 ***** válasza:

Szálkásító étrend és aerob edzés kell!!

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat,gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

itt találsz minta étrendeket is: [link]

Mivel MMA edzésed is van gondolom van rajtad izom is szóval lehet most szálkásítanod, de ha még szeretnél izmot felszedni és ez a kis felesleg nem zavar akkor tömegnövelés kell és utána szálkásítás. Naturálba nem lehet egyszerre szálkásítani(fogyni) és izmotnövelni, mert ahhoz különböző étrend kell. Ha van még kérdésed írjál.

2013. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, saját hibád hogy olyan inkompetens emberhez jársz edzeni, aki nem tud a táplálkozásodban segíteni. Amúgy mi az hogy MMA edzés??? Az egy szabályrendszer, nem igaz hogy már edzésnek nevezik.. mekkora lehúzás, ez lett a küzdősportokból?


Táplálkozáshoz használt a paleolit irányzatot, az dobni fog a teljesítményeden, szálkásodásban is segíteni fog.

2013. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszöntem!
2013. jan. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!