Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, hogy ki, hogyan, milyen módszerrel készül a szülésre? -32 hetes kismama-

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon vártam, nagyon át akartam élni ezt a csodát. Sokat olvastam róla a neten, itt a gykeken, szüléstörténeteket, és néztem videókat is-amik egy időre meg is ilyesztettek, de ez csak 1 hétig tartott.

Aztán eljött az idő, és így visszagondolva annyira elszaladt, hogy sok mindenre nem is emlékszem. Igyekszem most a másodiknál majd jobban odafigyelni magunkra, és jobban átélni ezt a csodát:-)

A lényeg, hogy ne félj tőle, hanem várd, akard átélni:-)

2009. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy nehez 24 oras szüles utan egy ideig ugy gondoltam, hogy nem ismetelnem meg ujra a szülest, de aztan idövel persze meglagyul az ember, es rajön, hogy sokkal nagyobb benne az anyai ösztön, es ki tud ellenallni a keresnek, hogy "kistesot szeretnek "... :)

Ugyhogy ekkor tudatosan nekikezdtem atallitani az agyamban a remkepeket, es helyette egy szep, gyönged, könnyed szüles kepet szugeralom bele, valamint szedek homeos bogyokat, iszom a malnalevel teat, a legzesgyakorlatokat is igyekszem elsajatitani, es a gatmasszazst is gyakran alkalmazom, szerintem mindezek összesege mar csak jo es könnyü szülest eredmenyezhet.

En ebben bizom, es remelhetöleg ezen a heten be is igazolodik, hogy minden a terv szerint alakult... :D

2009. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még csak éppen hogy elhaladtam a félutat, hipnoterápiázom naponta.
2009. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!