Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha NEM izzadhat valaki a...

Ha NEM izzadhat valaki a bőrbetegsége miatt, akkor mit javasolnátok fogyókúrás módszernek?

Figyelt kérdés

Várom az érdekesebbnél is érdekesebb gondolatokat, mit lehet tenni ilyen helyzetben, mik a lehetőségek...

Jöhetnek mind a pozitív, mind a negatív meglátások. Minden érdekel! :) Koplalás, csak zöldségevés, csak gyümölcsevés vagy vegyítve stb.



2012. dec. 26. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm szénhidrát. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojásfehérje. Szénhidrát: zöldség, zab, rizs, teljes kiőrlésű kenyér. Étkezz gyakran, 6-7 étkezés is simán belefér. Vacsorára csak fehérjét egyél. Igyál 2-3 liter vizet.

Ez a leghatékonyabb módszer zsírvesztésre, nem kell hozzá se koplalni, se izzadni.

2012. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Milyen bőrbetegség ez pontosan?

Gyanítom, ha kifejted bővebben, azután is fogunk tudni mozgási formát ajánlani számodra.

2012. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)


Nos, ez egy súlyos ekcéma, ami a fogamzásgátló tabletta elhagyása után jött elő és terjedt el az egész testemen. Ekcémásan születtem és úgy is halok meg, ebbe beletörődtem, kezelem, ahogy csak lehet. Semmi gond nem volt addig a pillanatig, amig el nem hagytam a magas hormontartalmú FG tabletta szedését.

Hónapokig nem volt pénzem se orvosra se normális kajára, a fájó bőröm miatt mozogni sem nagyon tudtam, így felszedtem 20 kilót :(

Jelenleg még gyógyszeres kezelés alatt állok és folyamatosan javulok, de még jódarabig nem izzadhatok meg, mert borzasztóan tud fájni a bőröm.

Régen rendszeresen jártam edzeni, imádok konditerembe járni és nagyon hiányzik!

2012. dec. 26. 17:56
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pikkelysömörös szoktam lenni a-tól z-ig, jelenleg tünetmentes vagyok, kopp*3. :)

Állj neki paleózni, nemhogy fogyni fogsz, de remélhetőleg javul a bőrbetegséged is!

Tudom, elég üldözési mániás dolgok vannak benne, de szerintem egy próbát megérne.

2012. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az ekcémák, kiütések autoimmun folyamatok következményei, nem előre leírt sorsok.. a beletörődés egy út.. de valószínűleg van megoldás, csak keresni kell.


Például erre találták ki a már említett paleo táplálkozást, de emellett a keleti gyógyászatnak is meglepően hatékony megoldásai vannak (akupunktúra, táplálkozás stb.) mégis elfeledkezünk ezekről :)

2012. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ismerem a paleót és már próbáltam, de nem nekem való :S

A túlzott húsfogyasztás belassítja az emésztésemet, akármennyi zöldséget ehetek mellé. Tojást nem ehetek már, mert azonnal kijön az újonnan kialakult allergiám :(

Próbáltam vegetáriánus lenni pár hónapig, de az sem ment... szüksége van a szervezetemnek a húsra, persze nem túl sokra.


Az ekcémámba bele kellett törődnöm, ugyanis az akupunktúrán kívül (amit a tűktől való félelmemből kifolyólag soha nem fogok kipróbálni :/) elég sokféle módszert/életmódot kipróbáltam már és sajnos csak fent tartani tudom a "jobb" állapotot, amivel általában meg is voltam elégedve :) most sajnos a gyógyszer miatt durvult el ennyire :(



Mindentől függetlenül nagyon köszönöm a tippeket :)

2012. dec. 26. 23:59
 7/14 A kérdező kommentje:

Biztos ismeritek a 'A sárga kapszula' c. "könyvet" :) ha nem, akkor kötelező elolvasni mindenkinek!

A legnagyobb igazságokat tartalmazza és iszonyatosan brutáljó stílusa van annak, aki megírta :D

Ma láttam először valamelyik oldalon, hogy létezik ez az iromány és mindenki dícséri, úgyhogy azonnal letöltöttem és elolvastam.

Istenítem azt az embert, aki megírta! :)

2012. dec. 27. 00:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Bunny?

Nagy forma az biztos.

2012. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen :)


Bevásároltam mindenféle jóból, segítenétek nekem összeállítani egy olyan étrendet, amiben benne van az összes tápanyag, amire a szervezetnek szüksége van?

Engem nem zavar ha minden nap vagy minden második nap ugyanazt kell ennem!

Sajnos elég sokmindent nem ehetek meg, így nagyon leszűkül a választéklista.

Vettem: lazackonzerv, saláta, zeller, paradicsom, uborka, sovány túró, natúr joghurt, feta sajt, pár féle gyümölcs (fagyasztottat is vettem), zöld tea. Van itthon zabpehely, barnarizs, mandula, csirkecomb, sovány gyümölcsjoghurt, sovány tej.

Nem ehetek: tojás, túl sok húst (csirkén, pulykán és lazac/tonhal-on kívül semmi mást), diót.

Szedek Centrumot és Calcium complex-et.

2012. dec. 27. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom mit mond a Drugsbunny, de én a tejtermékeken és a zabon kívül az összes húst, zöldséget ajánlom fogyasztásra úgy elkészítve ahogyan jólesik.


Én ma vettem kelkáposztát, fokhagymás-vöröshagymás csípőspaprikás alapon megpároltam (zsíron) és nekem ez lenne a kaja. Zöldség.

Éppen most van még hozzá csirkemáj pöri, nyilván ezzel eszem amíg kitart, de egy ilyen fűszeres párolt zöldség mehet hús nélkül is, hogy ki mennyi húst eszik, mennyit igényel az eltérő lehet, én azt mondom zöldség az alap, hogy mekkora az állati táplálék aránya mellette azt mindenki találja ki magának, csak egyenek valamennyit.

2012. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!