Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megállt a fogyás, hogyan tovább?

Megállt a fogyás, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
egy év alatt fogytam 110kilorol 83kilora, de most megallt a fogyás, pedig mindent ugyanugy csinalok mint eddig, 1200kcal korul kajalok, foleg fehérjét és zoldségeket, sok vizet iszom, zoldstákat, mozgas most igaz kevesebb mint a melegebb idoszakban mert benn a lakasban nagyon nincs kedvem ugrabugralni. esetleg valamilyen tanács? 160cm vagyok de ha elérném a 65-70kilot azzal mar boldog lennék, nem akarok vékony lenni, inkabb kereken noies.
2012. dec. 26. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

ami eddig kevés volt a szervezetednek, az most pontosan elég. Szval csökkenteni kell a kalóriabevitelt

szerintem :)

2012. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kellene ugrabugrálni...
2012. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csokkenteni a kaloriabvitelt?? hisz mindig azt irjatok itt, hogy 1200kcal alá ne menjunk mert az mar koplalás...vettem karacsonyra szobabicajt de csak 3napja tekerek elég sokat, majd meglatom akkor h ki e váltsa a ugrabugrat, és ha nem akkor majd akkor annak is nekikezdek :(
2012. dec. 26. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehogy kevesebbet egyél 1200 nál!Jó az a szobabicaj!Olvass az aerob edzésről.Sétálni/kocogni szeretsz?Mondjuk jó lenne tudni mit jelent a megállt?mennyi ideje?
2012. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
futni szeretek de csak ha jo ido van, ilyen nyirkos pláne csúszos utakon nem igazan szeretnék, amugy is hamar betegedek.. Kb két honapja nem fogytam egy dekat se de nem is hiztam, egy helyben all a súlyom :/
2012. dec. 26. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
pár napig egyél 1500 kcal-t aztán újra 1200-at, ha nem válik be akkor pár napig 1000 kcalt, és megint 1200-at.
2012. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, ma jol bekajaltam, aztan meglatjuk h mi lesz
2012. dec. 27. 01:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!