Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megállt a fogyás! Mivel...

Megállt a fogyás! Mivel indíthatnám be újra a folyamatot?

Figyelt kérdés

73kg-ról indultam, bő 1 hónap alatt 4 kg-t fogytam! (Nem tudom azt sem, ez jó arány-e?)Viszont most 2 hete nem mozdul semmi! Sőt, úgy tűnik, 1 kg. vissza is jött!:(

Minden nap 30 percet Kardio dvd-re toránzok! Iszok sok zöld teát,vízet, 4x 5x eszem egy nap, kevés adagokat, ill. a szénhidrátot mellőzöm!Kenyér, édesség 0.

Arra gondoltam, talán tornát kellene váltanom? Variálni kell talán? Hozzászokhattam, és azért nem segít már? Vagy milyen megoldás van ilyen esetben? Miért állt meg a fogyásom? Korábban soha nem fogyúkúráztam, nagyon nem ismerem ki magam bennük! Szülés óta van ilyen problémám!

Kérlek akinek van ötlete, vagy tapasztalata, segítsen, írjon!

Köszönöm szépen előre is!


2012. febr. 25. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ez így szokott lenni a legtöbb esetben, csináld tovább kitartóan és majd újra elindul
2012. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, vizet tart vissza a szervezeted. Folytasd és ha további két hét múlva sincs változás, akkor szólj. Nőknél ez ilyen hormonális dolog, úgyhogy inkább csak ilyen hónapos időtávban lehet reálisan értékelni az eredményeket.
2012. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Akkor gondoljátok, hogy normális így, és beindul újra, ha ugyanígy csinálom tovább? Igen elkeseredtem a plusz 1 kg. :(

Azért akkor próbálom tovább csinálni.. köszi még egyszer!

2012. febr. 25. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
mikor én fogyóztam nekem is megállt néha, de ha tovább csinálod majd fogysz megint csak már lassabban, nekem eleinte szinte naponta lement fél kiló, a végén pedig hetente 1-1,5
2012. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!