Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig Norbi duci tréningre...

Eddig Norbi duci tréningre tornáztam, de már nem elég. Melyik az a dvd Norbitól, vagy RRékától, ami 1 fokkal nehezebb?

Figyelt kérdés
Pár hét alatt sikerült tornával és életmód váltással leadnom 10 kg-ot, most 82 kg vagyok.Úgy érzem, sikerült bemelegednem, és szeretnék egy kicsit összetettebb tornát, csak nem tudom melyikkel folytassam...ami 1 fokkal erősebb a duci tréningnél.
2012. febr. 24. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár a Ducit nem ismerem, az 1000 kalóriás fitness kickbox edzését szerettem (sárga előlap), annak segítségével fogytam egyszer 103 kilóról 78-ra (persze mellette táplálkozás) (biztos gáz, de első alkalmakkor nem ment végig, később kétszer egymás után is végig tudtam csinálni).

De már nem szeretem, meguntam, újabban Callanetics-re, legújabban BodyRock Zuzanára álltam rá :) Tuti ez a csaj, kedves, szimpatikus, érthetően beszél, s úgy néz ki az egész nő, hogy már az is motivál, ha ránézek, mert "én is így akarok kinézni" - persze ez lehetetlen, mégis örömmel csinálom. Rubint Rékánál sosem éreztem ilyet (megfigyeltem, hogy RR amikor mondja, hogy "most ne hagyd abba, meg tudod csinálni", na akkor áll ő meg...)

27/N

2012. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok a fogyáshoz!:)

Én 35 éves vagyok, van egy 21 hónapos babám, aki mellett egyenlőre csak a dvd jöhet szóba, amíg alszik...:)A ducit azért kezdtem el, mert előtte SOHA nem tornáztam, és nem akartam egyből a nehezébe kezdeni...a súlyom miatt...

Mivel én fogyni szeretnék, az első célom a 75 kg, utána a 70kg.:)Még annyit, hogy a futás nem megoldható, legalábbis ebben a testsúlyban, edzőterem nincs a környéken, kerékpározni csak tavasszal tudok.:)

2012. febr. 24. 22:44
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járok mint Te! Nekem is itt a 2 évesem, és a szülés óta küzdök a túlsúllyal! :( Én 73 ról szeretnék lefogyni 60-ra! Most ott tartok, hogy 69-70! És ez úgy egy bő hónap alatt! Viszot 2 hete nem mozdul, sőt, 1 kg visszajött!! :((

Látom, hogy Neked sikerült már 10kg! Meg kérdezhetem, hogy volt-e nálad is közben ilyen "szünet"? Igen elkeseredtem ma, mikor megmértem magam, és hát még híztam is vagy mi!

Én a Norbi kardio dvd-jével tornázok, minden nap 30 percet! Emellett a szénhidrátot próbálom mellőzni! Ez a kardiózás, szerintem nem megerőltető, de jól átmozgat, és kifáraszt! Megizzadok elég jól a végére!

Köszönöm ha írsz! Szép hétvégét!

2012. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia :)

Ez a 10 kiló 5 hét alatt ment le, de ennek zöme víz volt :)

Egyik napról a másikra elhagytam a fehér kenyeret, lisztes dolgokat, cukrot, krumplit.Mindent eszek, csak ezek nélkül :)mellette ugye a torna, napi 30 perc.Persze, hogy volt szünet!2 hétig meg sem mozdult,2 napja ment le 1 kiló..:)

Lassult a fogyim, de nem baj, mert tudom, hogy a diéta mellett mozgok is, és nem eszek össze-vissza :)Én hetente mérlegelek, és centizek :)Nekem is mutatott többet,de az lehet a víztől is, vagy nő az izom?Most amikor 2 hétig stagnált a súlyom, 4-5 centivel voltam keskenyebb:)

Ne add fel!:)

2012. febr. 25. 11:03
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Köszönöm, hogy visszaírtál!

5 hét alatt 10kg.? Hú az nagyon jó!!! :)

Akkor gondolod, hogy jó így ahogy csinálom, és még beindul újra? Remélem.. mert azért elszomorodtam eléggé a plusz 1 kg. miatt! Szerinted váltsak tornát? Vagy maradhat minden?

Köszi még egyszer!

2012. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szia:)

Be fog indulni :)csak türelem:)nekem ez az első fogyókúrám, és diétám, én nem nagyon tudok tanácsot adni torna terén, sajnos :(a lényeg, hogy legyen kitartásod, és akkor menni fog!:)

2012. febr. 25. 13:51
 7/7 Katucika0912 válasza:
Szia , megvan esetleg a tréning étrendje , ami nem updates ?? Nagy szükségem lenne rá !!! Köszi
2012. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!