Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35 kg fogyás, tudn. A valaki...

35 kg fogyás, tudn. A valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Na szóval kb 2 éve elkezdtem kondizni.Akkor 120 KG voltam. Most vagyok 86. (195 cm magas..) És az a a baj,hogy az arcom full bevan esve,de viszont a hasamon még van zsír ( kb 2cm vastag.) De ha lehajolók így egybe összecsüng és lóg(de csak ha hajolok) ..Szóval létezik,hogy felkéne varratni vagy ha csinálom tovább diétát,akkor rendesen össze fog húzodni?(de az is probléma,hogy ugye arcom full bevan esve és sokan mondják ne diétázzak tovább.) Valami ötlet?
2012. febr. 24. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

ötelt: próbálj ki krémeket, hátha segít, de nyilván kortol is függ, meg alkattól is,

szóval ha hasas voltál inkább és onnan ment le a nagy része a kilóknak, akkor lehet, hogy csak a mütét segit,

krém amit tudok ajánlani: garnier bodytonic, illetve a stella oliva börfeszesitö termékei, ezek nagyon jo cuccok

elöbb probáld ki ezeket majd, ha nem mulik akkor gondolkodj a drasztikusabb megoldásokon

2012. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne költs semmire, és ne higgy a csodákban. Krémektől nem fog eltünni. Esélyes, hogy a bőröd megnyúlt és érdemes lenne plasztikázni.
2012. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!