Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 8-10 óra mozgás sok?...

Heti 8-10 óra mozgás sok? Mert már olvastam itt ilyet, hogy a túl sok sporttól megállt a fogyás.

Figyelt kérdés
176cm/75kg nő, 1500 kcal-os étrendet tartok.
2012. aug. 16. 19:09
 1/8 A kérdező kommentje:
A sport főleg biciklizést jelent (a legnehezebb fokozaton tekerek ezerrel, szóval nem olyan "nagymamis" tempóban), kocogást és otthoni tornát.
2012. aug. 16. 19:13
 2/8 anonim ***** válasza:
jah, az már elég sok
2012. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én már úgy vagyok vele, hogy bármit megteszek, csak fogyjak le. Már egy hónapja fogyózok, de csak 3 kiló ment le eddig. Elegem van már a kövérségből, decemberig csak lefogyok 60 kilóra, addig adtam magamnak haladékot. Eddig 21 évig duci voltam, a következő 21 évben csinos, karcsú és magabiztos szeretnék lenni.
2012. aug. 16. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok? Mozogj amennyi jó esik. Még, hogy a mozgás megárt? A mai emberek elkényelmesedtek és tunyák. Ahogy írtam , mozogj amennyi jól esik, ne hallgass a sok gyökérre, ez olyan mint amikor azt írják, hogy nem lehet gyümölcsöt enni. Mi van?
2012. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mozgás 30%, az étrend pedig 70%-a a sikernek.
2012. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát azt nem tudom , hogy megáll-e a fogyás, de szerintem napi 30-40 perc AKTÍV mozgás bőven elég... egy hónap alatt három kiló az pedig teljesen rendben van!!!! 1 héten fél kilónál, - nagyon max 1 kilónál- nem szabad többet fogyni!!
2012. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy alighanem egy kiló izmot is legalább építettél az egy hónap alatt, akkor 4 kiló zsír is lemehetett rólad. Ez napi mintegy 1200 kalória deficitet jelent. Teljesen jól csinálod.


Különben biztos nem túl sok a heti 8-10 óra, egy sportoló egy-két nap alatt is mozog ennyit.

2012. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

max akkor lenne sok,ha a teljes inaktív életről váltottál volna erre,mert akkor valóban sok.

megviselné keményen az ízületeket,az izmokat és lelkileg is lefárasztana.

nagyobb eséllyel sérülnél le,adnád fel az egészet a hirtelen váltás miatt,amit a tested stresszként értelmezne.

ha fokozatosan lett emelve az edzésidő,akkor teljesen jó ez.

ezen az edzéstől megáll a fogyás dolgon meg felröhögtem:D.

ha nincs meg a kalóriadeficit,akkor áll meg a fogyás.

meg persze az sem mindegy,hogy milyen arányban áll az az 1500kal fehérjéből-ch ból.

2012. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!