Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyenkor elhízni?

Hogy lehet ilyenkor elhízni?

Figyelt kérdés
tizenéves korban.. kb. 15-2x koráig az emebrke többsége vékony..osztálytársaim között is alig van elhízott.. Mitől híznak el páran mégis? Ennyi idősen mindenki fogy nem?
2012. dec. 16. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől lehet. Lehet például hormonális oka, vagy életmódváltás. Én akkor híztam el, amikor abbahagytam a balettozást. Addig heti 12-15 órát táncoltam, utána semmit. Így a szervezetem kalóriaigénye lényegesen csökkent, viszont nem ettem kevesebbet, ha mégis, akkor éhes voltam.

Azóta évek múltak el, de még mindig benne van a szervezetemben, hogy ha csak annyit eszem, amennyi kell, akkor bizony sokszor vagyok éhes.

2012. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egész életemben híztam. Majdnem minden évben 4 kiló plusz jött rám. Pedig soha nem kaptam pénzt, hogy máshol egyek, és testnevelés osztályba jártam, gimiben pedig nem hagytam ki tesiórát. Fogyni kb úgy tudok, ha szó szerint éhezek. És elvileg semmi bajom nincs.
2012. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyagcsere, emésztés kérdése..
2012. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!