Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok a kicsit...

Mit tanácsoltok a kicsit fiatalabbaknak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 171 cm és 70 kg. Elég combos, és fenekes. Igazából a fenekemmel nincs nagy bajom, elég formás, és még a hasam sem nagy, hanem a combjaimmal nem vagyok megbékélve. Utálom, hogy összeérnek, és le szeretnék végre fogyni valahogy.

Sokan mondják, hogy majd ha kicsit növök, és elhagyom azt a váltózó kort, akkor majd tuti, hogy le mennek rólam a kilók. Erről mit gondoltok? Vagy 15 évesen még fölösleges ezen rágódnom? Csak engem ez nagyon zavar...meg persze attól is félek, hogy a fiúk nem úgy néznek rám, mint egy vékonyabb lányra.

Tudtok valami módszert, ami segíthetne? Egyáltalán nem eszek mostanában csokit, kekszet, cukrot stb. és kézizni szoktam. Ha ezt így folytatom, akkor le adhatok pár kilót, vagy így sem fog sikerülni?

Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm :D

Normális válaszra megy a zöld ;)


2012. dec. 14. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd végig az ezer ugyanilyen kérdést, ahol diétás étrendeket írnak le az emberek. Ne légy lusta.
2012. dec. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig rengeteg csikit ettél, és most nem eszel akkor van rá esély, hogy fogyni fogsz.. nem tudhatjuk hogy mekkora..


Ha bármit is ér neked az egészséged, az egészséges karcsú test, akkor a kenyérféléket, cukros, tejes ételeket mindet lepasszolod valaki másnak.

Ennek egészségügyi okai vannak, de persze fogyni könnyebb így.

2012. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 5 kiló lemehetne rólad,de ezt így nem lehet megmondani! :)

Amúgy mindössze annyi a nagy fogyás titka,hogy nem eszel csokikat,olajos,zsíros ételeket,fehérlisztes,cukros cuccokat,helyettük sok zöldséget,gyümit,fehérjét,és igyál meg napi 2-3 liter folyadékot,lehetőleg tea,vagy víz formájában,s mozogj napi 2 órát,és egy nap 5-ször egyél.

2012. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A comb formálására nagyon jó a kitörés nevű gyakorlat! :)

Én kettő db. 2 kilós súlyzókkal szoktam,nagyon hatásos! :D

2012. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :DD
2012. dec. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!