Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki kb.20 kilót szeretne...

Ha valaki kb.20 kilót szeretne fogyni, arra mennyi az ideális idő? (70-ről 50 kilóra)

Figyelt kérdés

Gondolom 2,5 hónap erre nagyon kevés.

Szerintetek akkor ennyi idő alatt mennyit lehetne leadni "normálisan"?


2012. dec. 6. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

20 hát kb. De nagyon alapos és kitartó diétával. Szóval étrend+mozgás.


De milyen magas vagy, hogy 50kg a cél? 60 bőven elég, de ez a te dolgod. Az enyém az az, hogy megfelelően csináld.

2012. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
Attol is fug, hogy hogyan vegzed a fogokurat, kaloraszamlalassal, edzessel...? en koplalassal fogytam kb 20-at 4 honap alatt, napi 300 es 600 kozotti kaloriabevitellel, edzes nelkul, a borom mar visszahuzodott magatol is edzes nelkul. 19 eves vagyok, 172 cm magas, 87-rol 66-67 kg fogytam, szoval nekem a koplalas jott be. De szerintem semi esetre se eleg 2,5 honap, bar ha ugyan ugy vegzed a fogyokurat mint en es melle edzel is! akkor lehet! Bar egyaltalan sem egezeges, meg az sem ahogy en fogytam sem!
2012. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mármint hét.... Komolyan mennem kellene aludni :)
2012. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

170 cm körül vagyok és köszi a gyors választ :)

Csak azt nem tudom,hogyha suliba járok mellette (tanulok),ez így mennyire veszélyes?

2012. dec. 6. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Dupla sry


Kedves előttem lévő: Miért ajánlod a koplalást ha kijelentheted tapasztalatból, hogy nem egészséges?? A koplalás a legbutább dolog amit lehet tenni. Amit leadsz annak kb a 2x fogod visszaszedni mert a szervezeted átállt arra, hogy mindent el kell raktároznia mert " némmá' kaja, ilyet se láttam 3 napja"

2012. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
En csak a velemenyeimet irtam le, de mindenki azt kezdjen a fogyokurajaval es ugy csinalja ahogy jonak latja. Amugy en mar 1 es fel eve hogy lefogytam es egy dekat sem szedtem vissza!
2012. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az meg azér' kicsit durva lenne nem,ha a fazon lefogy 5-re,de ha eszik,felhízik 90-re O-O
2012. dec. 6. 21:39
 8/13 A kérdező kommentje:
50-re nem 5-re xD
2012. dec. 6. 21:40
 9/13 A kérdező kommentje:

A szüleim féltenek,mert szalagavató és érettségi előtt állok,az az igazság,de azt mondják,hogy az én dolgom végülis,csak nehogy kórházban kössek ki a végén.

Meg lassan elkészül a szalagvatós ruhám,amit igazság szerint csak febr. közepén kéne felvennem,de ha leadom 20 kilót,bazz a varrónő nagyon fogna nekem örülni,hogy annyit be kellene rajta venni.Lehet nem is lehetne normálisan :S

2012. dec. 6. 21:44
 10/13 anonim válasza:
0%
En tapasztalatom altal valaszoltam, amugy en is suli kozbe fogytam le, nem sokszor de voltak kissebb szeduleseim... szerintem probald napi 800 es 1000 kozotti kcal bevitellel, mert mar az ugy egezsegesebb. Csak hogy en eleinte 1000-el keztem, es semmire nem mentem, azert csokkentetem a kaloraerteket kissebbre!
2012. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!