Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h ne legyek...

Mit tegyek, h ne legyek depressziós koplaláskor?

Figyelt kérdés
gyakran koplalok, van amikor 3 napig is, és ilyenkor nagyon depis vagyok, folyton sírok és megváltoztathatatlan dolgokon rágódom, még a szokásosnál is többet. elég nehezen bírom, meg szédülök is. mit tegyek? azonkívül h hagyjam abba és vágjam fel az ereim?
2008. máj. 26. 20:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Najó. Kezdjük ott hogy koplalással csak hízni lehet jóformán, mert koplalás után mindegy mit eszel, raktározódni fog. Ha fogyni akarsz, inkább csináld azt, hogy reggelire szénhidrátot eszel (piritós, zsömle, zöldséges szendvics, kukorica), ebédre sok zöldséget sovány hússal vagy sajttal vagy tojással, vacsira pedig sok-sok zöldséget vagy gyümölcsöt. Hidd el, laktató, nem leszel depis, és egy hónap alatt (addig simán tartható, ha édesszájú vagy még az is belefér hogy hetente megyegyél egy szelet sütit) leadhatsz akár 8-10 kilót is. Emellé mozogj, amit szeretsz. Bicajozz, sétálj, menj a barátokkal tollasozni, teniszezni, járj el úszni, ezek mind emelik a boldogsághormon szintjét. Igyál sokat, zöldteát, vagy gyógynövényfőzeteket. A korhatáros része: szex, és annak bármilyen formája, ugyanis kalóriát éget, boldogsághormont termel.
2008. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Figyi sztem ne koplalj hanem nézd meg a fenima .hu-t !Ott olyan fogyokúrák vannak , amik biztos nem okoznak depressziót. De sztem is semmiképpen ne koplalj mert jön jo-jo efektus.Sőt...Nem egészséges! Hidd el!
2009. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!