Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h ne legyek...

Mit tegyek, h ne legyek depressziós koplaláskor?

Figyelt kérdés
gyakran koplalok, van amikor 3 napig is, és ilyenkor nagyon depis vagyok, folyton sírok és megváltoztathatatlan dolgokon rágódom, még a szokásosnál is többet. elég nehezen bírom, meg szédülök is. mit tegyek? azonkívül h hagyjam abba és vágjam fel az ereim?
2008. máj. 26. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Na most ez vicc??


amúgy a depresszió tünete lehet a koplalás, tehát lehet hogy a depressziót kéne felhagynod, amúgy mi okozza a depizésed?? ennek okát szűntesd meg, ha tudod.

Az önsanyargatás nem jó, nálam is ez volt, aztán sportolni kezdtem, dolgozni és nem vagyok depis. Munkaterápia az egyetlen gyógyír, hogy ne legyen időd hülyeségeken rágódni.


Sok sikert!!!

2008. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem vicc. azért koplalok, mert fogyókúrázom, de keményen, és már csak erre marad energiám.
2008. máj. 26. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
a koplalás nem egyenlő a fogyókúrával, a fogyókúra meg nem egyenlő a normális diétával!!!
2008. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Én koplalással szabadultam meg 6 hét alatt 25 kilótól. Nem mondom hogy a legjobb módszer, de hatásos az tény. Nekem is nehéz volt mert folyton a kaján járt az eszem, de mindennap rááltam a mérlegre és láttam az eredményt, ettől jobb kedvem lett. Elfoglaltam magam, az jó módszer.
2008. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok idióta, gondolkozzál már el egy kicsit szerinted 6 hét alatt 25 kiló minusz egészséges??? sebaj elárulom a 25 kilódból 5 kg víz, 15 kiló izom és 5 kiló zsír az ami lement


csak így tovább, üdvözlöm az orvosodat!!!

2008. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Azt pont leszarom mit ugatsz itt :D hülyegyerek :D
2008. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Koplalással NAGYON ROSSZ ÖTLET fogyni!!!

Annyi mellékhatása van, hogy még emlegetni is sok.


Ami a depressziót illeti: pl. a szex igen jó ellenszer :-)

2008. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ahhoz még gyereknek érzem magam:))
2008. máj. 27. 20:51
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha még gyerek vagy akkor közlöm veled, hogy most baszod el az életed. Felnőttkorodban komoly súlyproblémáid lesznek, esetleg gyomorfekély, cukorbetegség, stb...

Mitgondolsz, miért szédülsz, ha a vércukrod a padlón van?

"kemény fogyókúra" ? Vazze, csak azér írok szépen, mert kiskorú vagy:

Tudod te mi az a kemény fogyókúra, és kik csinálják?

Hány órát futsz naponta? Betartod a diétás étrendet?

Elégedett vagy az alakoddal? (most nem a súlyodról van szó, hanem a testformádról)

Miért csak azt a qva mérleget nézi mindenki? Most dobd ki a kukába és szerezz be egy jó nagy tükröt a szobádba és irány a konditerem !


ui.: tényleg rádférne egy pasi, az ráncba szedne, ha már a szüleid nem törődnek az egészségeddel.

2008. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
pfff... nem nem vagyok elégedett az alakommal sem a súlyommal különben nem fogyókúráznék.
2008. máj. 28. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!