Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap tornázok 90...

Ha mindennap tornázok 90 percet és mindenbol kevesebet eszek, és a vacsit kihagyom, akkor fogyni fogok?

Figyelt kérdés

14 ééves vagyok

65 kg

cél 55


2012. nov. 28. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nem... csak elbaxod a fejlődésed kicsi maradhat a melled pl...
2012. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha pedig 90 percet tudsz tornázni akkor az nem valami megerőltető torna... nekem 1 óra szokott lenni az edzés 2 izomcsoportra és akkor haza már csak aludni megyek annyira kész vagyok
2012. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.


De inkább a minőségre kellene odafigyelni. Hagyj pihenőnapot is, de legyen valóban terhelés az edzés során.

Ha mindenből eszel kevesebbet, azzal továbbra is az egészségedet kockáztatod (én rosszabbakat írnék mint az előttem válaszolók), ugyan így a vacsora kihagyása, teljesen értelmetlen főleg ennyi idősen.


[link]

2012. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ha kevesebbet eszel vagy kihagyod az étkezést, menni fog. egyél mindenből kicsit kevesebbet, de ne sokkal kevesebbet. a torna nagyon jó ötlet. azzal biztos fogyni fogsz. ha kitartasz és sportolsz lejutsz 55-ig.
2012. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 valaszolo rubint réka 90 perces tornàjàt szoktam csinàlni :)
2012. nov. 28. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
14 évesen ne hagyj ki egyetlen étkezést sem, az nem segít. Este 6 óra körül vacsizz, de naponta 5x étkezz. A koplalás nem fogyaszt, illetve turbóhoz vezet (magyarul, visszahízod).
2013. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!