Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudok fogyni a hasamról?

Így le tudok fogyni a hasamról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. fél éve fogamzásgátlót szedek, ezért megnőtt a hasam is. Azelőtt mondhatni kockás volt(ha befeszítettem látszott, kézzel kitapintható volt), most meg mint egy pár hónapos kismama... Elkezdtem 2 napja azt, hogy 5 napig 20 felülés, következő 5 napig 30, következő 5 napig 40 és így tovább, kb 100-ig gondoltam. Így visszakaphatom az ezelőtti alakomat? Vagy valami mást kéne?


2012. nov. 27. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Étrend se mindegy lehet nem is a fogamzásgátló miatt van mert már ritka hogy valaki az miatt hízzon
2012. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon nem ritka.

Az étrendem rendszeres, szoktam enni gyümölcsöt is, általában vacsorázni nem szoktam mert nekem az "ebéd" a suli miatt elcsúszik 3-negyed 4re.

2012. nov. 27. 21:28
 3/8 Dogmatix91 ***** válasza:
Lokális fogyás nincs. A felülés pedig elég kevés kalóriát éget. Aerob mozgást kell végezni. Pulzust 100 alatt tartani, 30-40 percig, heti 3-4szer. Futás, gyors gyaloglás, bringázás, eliptika valamelyike lenne a legjobb. Felüléseket csinálhatsz ettől függetlenül. Étrendedre figyelj kicsit oda, cukros üdítőket, kajákat mellőzd. Vagy akár egy komplett diétát is csinálhatsz.
2012. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dogmatix91 ***** válasza:
pedig vacsorázni is kell! ha 3-4 kor eszel utoljára akkor gondolom rendesen bekajálsz. inkább egyél 5-6szor egy nap, de kevesebbet. Nem addig kell adni amíg jól nem laksz :)
2012. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hú, ez így nekem elég összetett :) Sajnos ilyenekre nincs időm, ami nekem a legmegfelelőbb lenne, az egy gyors(max fél órás) otthoni torna minden este vagy hetente 3x-4x este.

Időm nem engedi mert amint írtam 3-negyed 4re érek haza, utána még tanulnom kell, külön órák stb.. :/

2012. nov. 27. 21:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kajálok be nagyon :) Pont annyit eszek mindig, amennyi éppen kell, lehet utána egy órával már éhes vagyok, akkor eszek megint :) Tehát nálam ilyen gond nincs. Meg nem a súlyommal van bajom, mert teljesen jól vagyok, vékonynak sem mondanám magam, de a hasam eléggé zavar, mert arra büszke voltam még a nyáron, aztán most meg néha mikor meglátom.. :) mintha nem is én lennék.
2012. nov. 27. 21:34
 7/8 Dogmatix91 ***** válasza:
a kockás hasat legtöbb esetben csak diétával lehet tartani. Akinek egész évben kockás a hasa, az vagy csoda genetikával rendelkezik, vagy egész évben alacsonyan tartja a szénhidrát bevitelét. Neten lehet találni egész jó otthoni edzésvideókat, érdemes szemezgetni, aztán meglátod melyik hoz eredményt. Minden esetre kitartónak kell lenni, főleg az otthoni edzések során :)
2012. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát azért ne úgy képzeljétek el, mint Rubint Réka hasát :D csak olyan átlagosan kockás volt.

Akkor csinálok egy kicsit összetettebb edzéstervet, és jobban odafigyelek mindenre ezzel kapcsolatban :)

Köszönöm mindenkinek!

2012. nov. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!