Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnék így fogyni?

Tudnék így fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom!Sportolás és egészséges étrend.De én kíváncsi lennék a véleményekre,tapasztalatokra.kb 7 kg-ot szeretnék fogyni!Egy nap a suliban ennék egy nagyon kicsi ebédet,hogy legyen valami a gyomromban és ennyi.Szerintetek mondjuk 2 hét alatt tudnák fogyni?Vagy mennyi idő után látszódna meg?Tudoooom ezért lecseszés jár,de légyszi ne! :)

előre is köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 26. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel szépen lebontanád az izmaid egy részét, a fogyáshoz meg izmok kellenek, az eredmény az lenne hogy izomból fogynál többet, persze zsírból is valamennyit a kalóriadeficit miatt, de ez a diéta felejtős.Lehet te azt hiszed hogy jó, de nem az:D Ha jó lenne akkor egy ismert módszer lenne, de több sebből vérzik.

Más kérdés hogy nagy összeget mernék rá tenni hogy durva "zabálás" lenne a vége pár nap után:D



"Tudom!Sportolás és egészséges étrend"


Szóval tessék csak ezt csinálni ha úgy is tudod:D

2012. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 stefy1999 válasza:
Figyej a fenti valaszolonak igazat adok szerintem ez mar tulzas....plusz hogy a kover emberek azert koverek mert esznek es egesz nap lustalkodnak igaz te nem adtad meg a kiloidat de tudd meg hogy 7 kilo rengeteg es igy nem lehet ezzeel fogyni baratnom is kiprobalta es kepzeld 2 het mulva elajult es csak amikor mar az orvosnal fekudt jo par napja valta be hogy igazabol mit is tett magaval szoval ez onkinzas de ez persze a te dontesed mit teszel..
2012. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hm. Kívánok neked - puszta jóindulatból - ÉSZT. Vag ha az nincs ,valami nagy traumát, amiből végre tanulsz, te, és mindenki aki ezzel próbálkozik. Ájulj el a buszon, nyugodtan, zúgjon a fejed, egész nap, ne tudj gondolkodni, légy ingerült, 2 lépést ne bírj menni. Enni? Minek! Magadat szívatod, ahogy írták is előttem, plusz így jutsz el leggyorsabban a narancsbőrig. De csináld csak. Őszintén, fájna a mozgás? Annyira idegesítő ez a "tudom-tudom, de mégis ha lenne valami módszer..." NINCS! Ember vagy. Mit akarsz megkerülni, kikerülni? Embernek születtél, csodák meg nincsenek. Hát mozogj. És most megjelenik benned az az érzés, mintha egy távolkeleti munkatáborba cipelnének.. erőszakkal. Komoly gond van itt a fejekben.
2012. dec. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!