Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hónap alatt mennyit tudok...

2hónap alatt mennyit tudok fogyni maximum?

Figyelt kérdés

Nagyon sűrgőssen össze kell szednem magam egy munka miatt amihez van 2hónapom még:)

minden nap járok edzésre amiből kardio olyan 40-50perc és a kondi az olyan 1óra maximum és mellette még most itthon is elkezdtem tornázgatni :) sajnos az evést nem nagyon tudom vissza venni de próbálkozom :)

Nem a kilókban mért súly érdekelne mert az nem izgat inkább az h mennyire tudok lapos hasat varázsolni mondjuk vagy azt mivel érhetném el?:)

vagy ha valaki tudna jó diétát azt is meg köszönném:))


2012. nov. 26. 22:39
 1/5 anonim válasza:
Ha eddzel az mindenképpen jó,de nagyon fontos az étrend,ha az evést nem tudod lecsökkenteni akkor nem fog menni. Nekem épp a munka "segített" 2hónap -11 kiló volt kint Angliában ..:D
2012. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
soha nem lesz lapos hasad étrend nélkül
2012. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legalább a finomított dolgokat és a cukrot kellene kerülnöd. Édesség helyett lehet gyümölcs, sok saláta, akár főétkezések mellé. Kenyér helyett kásák (vannak finomak, pl hajdina megfőzve, végén kókuszreszeléket beletenni, mézet, almát, kis citromot, ugyanezt lehet zabpehellyel, azt csak pár percig kell főzni szóval gyors)

Pékáruk helyett rizs zöldségragukkal - ami szerintem finom is és nem nehéz étel.

Azt hogy mennyire lesz lapos a hasad senki nem tudja megmondani, mert nem csak az étkezéstől függ, hanem genetikai adottságoktól is.

Azért mindennapos edzés helyett ajánlom hogy legyen 1 nap - legalább 2 hetenként 1 amikor hagyod regenerálódni a szervezeted és nem sportolsz csak max sétálsz vagy legalábbis nem hajtod túl magad, könnyebb sportot végzel.

2012. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de benn vagyok fogyis klubokban és kaja nélkül is csodaszép lapos pocit varázsolt magának egynéhány nő. Persze biztos nem olyat, amire valami edző azt mondaná oké, de nem hiszem, hogy azt ne lehetne annak hívni. Mellé esznek mindent.
2012. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen függ genetikai adottságoktól. De sokkal egyszerűbb normális alkatot elérni és megtartani normális életmóddal amihez az étrend hozzátartozik.

Ismerek olyan fiatal lányokat nőket, akik napi szinten sportolnak mégis narancsbőrösek, túlsúlyosok. És olyat is (magamat is beleértve) aki nem sportol de az alakja sokkal feszesebb és 'egészségesebb' lett. Egy egészséges étrend már önmagában nagyon sokat tud változtatni.

De az igaz hogy a sport is sokat tud önmagában is! De a legjobb ha mindkettő megvan :)

2012. nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!